Dostawa aparatury naukowo-badawczej
Politechnika Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00385778
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-07 11:40
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5840203593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa
Wykonawcy
3 przyznane
'OMC ENVAG' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
496 182 PLNHYDROLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStraszyn, PL
123 000 PLNHYDROLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStraszyn, PL
123 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.