„Skatepark - miejsce spędzania aktywnie wolnego czasu młodzieży” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022 w Gdańsku
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00386107
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00386107/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-07 12:44
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb78096c-35db-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00386107 z dnia 2023-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Skatepark - miejsce spędzania aktywnie wolnego czasu młodzieży” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022 w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 50 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Skatepark - miejsce spędzania aktywnie wolnego czasu młodzieży” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022 w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb78096c-35db-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00386107
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010422/106/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.59 „Skatepark - miejsce spędzania aktywnie wolnego czasu młodzieży” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022 w Gdańsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00354107
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 115/BZP-U.510.108.2023/KW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 258470,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.:
„Skatepark - miejsce spędzania aktywnie wolnego czasu młodzieży” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022 w Gdańsku.
2. Teren objęty inwestycją zlokalizowany jest w Gdańsku w dzielnicy Przeróbka przy ul. Lenartowicza Przeróbka dz. nr 47/28 obr. 092 w Gdańsku. Przewiduje się wykonanie skateparku wraz z elementami małej architektury w zakresie niezbędnym, oznaczonym na załączniku nr 1.1 do OPZ. Niezbędny zakres opracowania.
3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
1) prace przygotowawcze:
- rozbiórka i utylizacja nawierzchni boiska asfaltowego (asfaltu),
- rozbiórka betonu istniejącego boiska asfaltowego,
- rozbiórka fragmentu istniejącego dojścia pieszego,
- zabezpieczenie istniejącej zieleni – krzewów i zieleni wysokiej, tj. drzew w bezpośrednim sąsiedztwie terenu inwestycji,
- przygotowanie terenu pod projektowaną inwestycję.
2) budowę skateparku:
- wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego,
- wykonanie warstwy wyrównującej i spadkowej z chudego betonu pod płytę skateparku,
- wykonanie kołnierza z chudego betonu na istn. boisku w miejscu krawędzi płyty skateparku,
- ukształtowanie geometrii figur z piasku lub kruszywa i zagęszczenie warstwami
- wykonanie urządzeń i przeszkód,
- wykonanie nawierzchni betonowej,
- wykonanie nacięć dylatacyjnych,
- wypełnienie nacięć dylatacyjnych masą poliuretanową nie wcześniej niż po 30 dniach od zakończenia betonowania.
3) pozostałe prace budowlane i montażowe:
- wykonanie utwardzeń terenu z kostki betonowej bezfazowej,
- montaż małej architektury: m.in. stojak na rowery, ławka, kosz na śmieci, tablica z regulaminem (treść uzgodnić z Gdańskim Ośrodkiem Sportu),
- ukształtowanie skarp wraz z ich obsianiem trawą w niezbędnym zakresie, ewentualne wzmocnienie skarp,
- wykonanie nowych nasadzeń zieleni niskiej – trawników w niezbędnym zakresie,
- uporządkowanie terenu,
- zapewnienie odwodnienia terenu poprzez wykonanie odpowiednich spadków terenu oraz obniżeń trawników wokół skateparku.
Zamawiający dopuszcza wykorzystanie destruktu betonowego do formowania skarp oraz na podbudowę urządzeń skateparku po akceptacji inspektora nadzoru. Zamawiający dopuszcza również inne ukształtowanie projektowanych obniżeń retencyjnych trawnika przy jednoczesnym zachowaniu ich objętości oraz lokalizacji.
Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia będzie konieczne wykonanie czynności, dokonanie zgłoszeń lub uzyskanie decyzji i zezwoleń, to Wykonawca wykona te czynności, dokona zgłoszeń oraz uzyska niezbędne zgłoszenia, decyzje i zezwolenia własnym kosztem i staraniem.
4. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia nie jest zobowiązany do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektów budowlanych objętych przedmiotem zamówienia ani do zawiadomienia organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najwyżej ocenionej oferty wynosi 485 000,00 zł brutto, co oznacza, że przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 264 027,00 zł brutto, a zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 485000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485000,00 PLN
| 2023-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |