Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie
GMINA CELESTYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00386772
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00386772/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-07 15:01
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a7e4b33-3054-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5321057650
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00386772 z dnia 2023-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CELESTYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Regucka 3
1.5.2.) Miejscowość: Celestynów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.michalska@celestynow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.celestynow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a7e4b33-3054-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00386772
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040823/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00334934
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZPiFZ.271.46.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ogrodzenia kompleksu boisk „Orlik 2012”
w Celestynowie polegająca na:
1) Demontażu starego ogrodzenia z siatki polipropylenowej okalającego i dzielącego kompleks boisk Orlik 2012;
2) Montażu ogrodzenia panelowego typu 2D o wysokości 4 m i wymiarach pojedynczego panelu ogrodzeniowego 2030 mm x 2500 mm, koloru zielonego
o średnicy drutu fi 8/6/8 wraz z 3 furtkami wyjściowymi panelowymi 2D – kolor zielony;
3) Instalacji piłkochwytu za bramkami o wysokości słupów 7 m o profilu 80 mm x 80 mm, grubość ścianki 2 mm, 2 zastrzałów, siatki polietylenowa o wymiarach 6 m x 20 m (120 m²) o grubości 4 mm koloru zielonego, wielkość oczka 10 cm x 10 cm wraz z linką stalową ocynkowaną o grubości 3 mm i długości 100 m, śruby rzymskie M8 – 4 sztuki.
w ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boiska ORLIK 2012” w Celestynowie”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: Zgodnie z rozdziałem V SWZ Wykonawca powinien spełniać warunki w zakresie:a) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada dokument potwierdzający, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 100.000,00 zł
b) zdolności technicznej lub zawodowej - warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, wykonał co najmniej 1 robotę budowlaną, polegającą na budowie, przebudowie lub modernizacji ogrodzenia o wartości co najmniej 100.000,00 zł brutto, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz z załączeniem dowodów dotyczących najważniejszych robót określających, czy roboty te zostały wykonane w sposób należyty oraz wskazujących, czy zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone.
Zamawiający wezwał Wykonawcę w dniu 21.08.2023 r. do złożenia dokumentów wykonawcy, którego oferta została uznana za najkorzystniejszą, w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
W odpowiedzi na powyższe wezwanie Wykonawca przedstawił wykaz robót, jednakże nie dołączył wymaganych dokumentów informujących, czy roboty te zostały wykonane w sposób należyty oraz wskazujących, czy zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty. Wykonawca przedstawił także dokument potwierdzający, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej, którego okres ubezpieczenia nie wskazuje na spełnienie warunku udziału w postępowaniu.
W następstwie Zamawiający ponownie wezwał Wykonawcę w dniu 31.08.2023 r. do złożenia uzupełnienia dokumentów.
W odpowiedzi na wezwanie Wykonawca przedstawił wykaz robót wraz z referencjami oraz dokument potwierdzający, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej. Wykaz robót zawierał 2 roboty budowlane polegające na modernizacji ogrodzenia o wartości 40.000,00 zł oraz 66.196,00 zł. Ze względu na brak możliwości sumowania wartości prac, nie został spełniony warunek udziału w postepowaniu. Jedocześnie Wykonawca przedstawił także dokument potwierdzający, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej, którego okres ubezpieczenia nie wskazuje na spełnienie warunku udziału w postępowaniu.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęła 1 oferta, która została odrzucona z postępowania, dlatego Zamawiający działając zgodnie z art. 255 pkt 2 Pzp unieważnia postępowanie.
| 2023-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |