Usługa nasadzenia i pielęgnacji wraz dostawą drzew, krzewów oraz bylin.

Gmina Nakło nad Notecią

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00386816
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-09-07 15:15
Lokalizacja
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5581768632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ogrodniczeŻywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsadyDrzewaSadzenie drzewUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

5 przyznanych

MARKFLOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL
152 592,6 PLN
RAFAŁ SENDERBydgoszcz, PL
3300 PLN
MAREK GOLLOBBydgoszcz, PL
60 700 PLN
Pogotowie Ogrodnicze Krzysztof Kaszyński 14/21,Nakło nad Notecią, PL
14 973 PLN
Pogotowie Ogrodnicze Krzysztof Kaszyński 14/21,Nakło nad Notecią, PL
13 872 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.