Remont DP 4319E na odcinku od ul. Przedszkolnej do PGR Niewiadów w m. Ujazd.

Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00386822
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00386822/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-07 15:18
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98b027de-f555-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7732093358
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN ŚLIWIŃSKILubochnia, PL · lot 0
1 785 690 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00386822 z dnia 2023-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont DP 4319E na odcinku od ul. Przedszkolnej do PGR Niewiadów w m. Ujazd.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653653

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Św. Antoniego 41

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat-tomaszowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zdptomaszowmaz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-98b027de-f555-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont DP 4319E na odcinku od ul. Przedszkolnej do PGR Niewiadów w m. Ujazd.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98b027de-f555-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00386822

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028352/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Remont DP 4319E na odcinku od ul. Przedszkolnej do PGR Niewiadów w m. Ujazd.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00222033

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.3801.23.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.
"Remont DP 4319E na odcinku od ul. Przedszkolnej do PGR Niewiadów w m. Ujazd". Długość odcinka objętego robotami wynosi 980m.

1. Istniejący stan zagospodarowania terenu
Droga będąca przedmiotem zadania zlokalizowana jest w miejscowości Ujazd - powiat tomaszowski, województwo Łódzkie. Trasa biegnie przez tereny niezabudowane miejscowości Ujazd. Na całym odcinku posiada nawierzchnie bitumiczną szerokości ok. 4,5m.
Tereny, na których będzie przebiegała przebudowa układu komunikacyjnego znajdują się uzbrojenia podziemne: wodociąg, sieć teletechniczna, siec energetyczna– teren uzbrojony. Obecnie układ komunikacyjny w dostatecznym stanie technicznym. Odprowadzenie wód opadowych odbywa się poprzez odpowiednie spadki na teren działki, rowy przydrożne.

2. Zakres robót objęty zamówieniem
Przewiduje się przebudowę układu komunikacyjnego DP 4319E na odcinku od skrzyżowania DG - ul. Przedszkolna od PGR Niewiadów w celu poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogi powiatowej nr 4319E w m. Ujazd na odcinku 980m. Na odcinku objętym zakresem zadania zostaną wykonane roboty drogowe. Przebudowie zostanie poddana nawierzchnia jezdni. Istniejąca nawierzchnia zostanie przywrócona do pierwotnej szerokości, na jezdni zostanie wykonana nowa warstwa ścieralna z mieszanek mineralno bitumicznych na podbudowie z betonu o Rm=2,5MPa oraz podbudowie z kruszywa łamanego. Przebudowane zostaną istniejące zjazdy i wybudowane nowe zjazdy indywidualne. Nawierzchnia zjazdów do pól uprawnych zostanie wykonana z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie. Poprawiony zostanie system odprowadzania wód opadowych i roztopowych z korony drogi poprzez nadanie odpowiednich spadków podłużnych i poprzecznych. Istniejące rowy drogowe zostaną odtworzone i wyremontowane w celu dostosowania do projektowanych rozwiązań geometrycznych drogi. Wzdłuż rowów przewidziano pod zjazdami budowę przepustów. Wykonane zostanie nowe oznakowanie pionowe.

Podstawowym zakresem inwestycji polegającym na przebudowie drogi jest:
- rozbiórka elementów drogi,
- zasadnicze roboty ziemne (korytowanie, wykonanie nasypów),
- wykonanie warstwy gruntu stabilizowanego cementem Rm=2,5MPa,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
- wbudowanie nawierzchni bitumicznych,
- umocnienie poboczy kruszywem łamanym z powierzchniowym utrwaleniem,
- przebudowa istniejących nowych zjazdów indywidualnych wraz z przepustami,
- odtworzenie istniejących rowów przydrożnych,
- wykonanie nowego oznakowania pionowego.
- wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1785690,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1953737,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1785690,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.P.H.U. Sebastian Śliwiński

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Eurobruk Firma Marusik , Jarosław Marusik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732194651

7.3.4) Miejscowość: Małecz

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1785690,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2023-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane