Budowa nowego układu komunikacyjnego przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 327 ul. Białobrzeska 44
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 327 IM. DR ANNY LECHOWICZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00387190
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00387190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-08 09:03
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc972e9d-159c-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7010071287
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00387190 z dnia 2023-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa nowego układu komunikacyjnego przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 327 ul. Białobrzeska 44
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 327 IM. DR ANNY LECHOWICZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01273285700000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Białobrzeska 44
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-325
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja.sp327@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp327.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mbfo_mstwarszawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa nowego układu komunikacyjnego przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 327 ul. Białobrzeska 442.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc972e9d-159c-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00387190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00238872/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa nowego układu komunikacyjnego przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 327 ul. Białobrzeska 44
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00279696
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 29/MBFO/SPS327/2/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa nowego układu komunikacyjnego przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 327, ul. Białobrzeska 44 polegająca na utwardzeniu terenu w zakresie budowy 10 miejsc parkingowych dla pojazdów MTON i rodziców dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi wraz z budową zjazdu z ul. Nieborowskiej, w tym m.in.:
1) rozebranie chodników, krawężników i ogrodzenia,
2) demontaż wraz z ponownym montażem wiaty garażowej,
3) roboty ziemne
4) podbudowy,
5) ustawienie krawężników i obrzeży betonowych,
6) nawierzchnia z kostki brukowej,
7) wykonanie trawników,
8) wykonanie ogrodzenia,
9) organizacja ruchu drogowego.
Wymienione wyżej roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją techniczną (załącznik nr 11 do SWZ) oraz z przedmiarem robót (załącznik nr 10 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375221,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 513005,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 396364,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PK-BUD Piotr Krajewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7231510609
7.3.3) Ulica: Prałatowska 2/76
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-510
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396364,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-10-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |