Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej pn.: Projekt ul. Jesionowej 470 095S w Kłobucku wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz aktualizacją kosztorysów inwestorskich
GMINA KŁOBUCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00094377
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00094377/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-07 11:01
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff0a3f5d-6a35-4773-96e3-64768f656dcb
- Identyfikator
- 5742055306
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00094377 z dnia 2025-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej pn.: Projekt ul. Jesionowej 470 095S w Kłobucku wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz aktualizacją kosztorysów inwestorskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOBUCK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398273
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 6
1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343100150
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaklobuck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminaklobuck.pl/main/index.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff0a3f5d-6a35-4773-96e3-64768f656dcb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej pn.: Projekt ul. Jesionowej 470 095S w Kłobucku wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz aktualizacją kosztorysów inwestorskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff0a3f5d-6a35-4773-96e3-64768f656dcb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00094377
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001792/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Projekt przebudowy ul. Jesionowej w Kłobucku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661097
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.060.2024.CK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie i wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej w
zakresie przebudowy odcinka drogi gminnej nr 470 095S, oznaczonego od skrzyżowania ul. Staszica (dz. nr ew. 535 obręb
008 Zakrzew) do skrzyżowania z ul. Kasztanową (dz. nr ew. 115/2 obręb 003 Niwa Skrzeszów) Początek zakresu
opracowania został przedstawiony na rys. 1 w załączniku 1 (rejon skrzyżowania ul. Staszica z ul. Jesionową), a koniec
opracowania został przedstawiony na rys. 5 w załączniku 1.
Orientacyjna długość odcinka przebudowy drogi wynosi około 1300,00 mb. Przedmiotowy odcinek przebudowy drogi został
udokumentowany na aktualnych fotografiach zdjęciowych stanowiących załącznik 3. Ponadto w załączniku 1 przedstawiono
„poglądowe mapki” przedstawiające: orientacyjną długość przedmiotowego odcinka drogi, skrzyżowania w obrębie odcinka
ul. Staszica oraz istniejącą infrastrukturę techniczną. Bezpośredni dostęp do zasobów mapy jest możliwy pod następującym
adresem internetowym: https://mapy.powiatklobucki.pl .
Działka nr ew. 27 obręb 003 Niwa Skrzeszów przyległa do ul. Jesionowej została ujęta w miejscowym planie
zagospodarowania przestrzennego terenu w Kłobucku obręb Smugi – Uchwała Nr 37/V/1998 Rady Miejskiej w Kłobucku z
dnia 27 maja 1998 r. stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 257131,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257131,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 257131,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ML DESIGN PIOTR LILLA, REMIGIUSZ MACHEJ S.C.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ML DESIGN REMIGIUSZ MACHEJ , ML DESIGN PIOTR LILLA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386425683
7.3.3) Ulica: Cieszyńska 226
7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie – Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 44-337
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Część geodezyjna, część geologiczna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 257131,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2025-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |