Przebudowa drogi wewnętrznej w Dąbrowicy dz. Nr 236 od km 0+000 do km 0+175

GMINA SŁUPIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00388201
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00388201/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-08 12:50
Lokalizacja
Słupia, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-94eb2857-3c30-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6562214287
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00388201 z dnia 2023-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w Dąbrowicy dz. Nr 236 od km 0+000 do km 0+175

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUPIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010694

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 257

1.5.2.) Miejscowość: Słupia

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-350

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@slupia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.slupia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94eb2857-3c30-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej w Dąbrowicy dz. Nr 236 od km 0+000 do km 0+175

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94eb2857-3c30-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00388201

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010736/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi wewnętrznej w Dąbrowicy dz. nr 236 od km 0+000 do km 0+175

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00354923

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IOŚ 271.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej w Dąbrowicy dz. Nr 236 od km 0+000 do km 0+175.

Roboty pomiarowe
• Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, trasa dróg w terenie równinnym – 0,175 km
Roboty przygotowawcze
• Roboty ziemne wykonywane koparkami przedsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi na odległość do 1 km, koparka 0,15 m3, kategoria gruntu III – 57,000 m3
Podbudowa
• Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa dolna, po zagęszczeniu 15 cm - 48,000 m2
• Ławy pod koryta trójkątne, betonowa z oporem 7,650 m3
Elementy uliczne
• Ścieki z elementów betonowych, na podsypce piaskowej, grubość prefabrykatów 15 cm – 85,000 m
• Blacha ryflowana – 22,000 m
• Ścieki z elementów betonowych, na podsypce piaskowej, grubość prefabrykatów 50 cm – 70,000 m
• Przepusty rurowe pod zjazdami, rury betonowe Fi 40 cm – 10,000 m
• Przepusty rurowe pod zjazdami, ścianki czołowe dla rur Fi 40 cm – 3,000 szt.
• Studnie z kręgów Fi 1,2m, głębokość 1,5m – 1,000 szt.
Roboty wykończeniowe
• Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa dolna, po zagęszczeniu 15 cm – 35,000 m2
• Podbudowy betonowe, pielęgnacja piaskiem i wodą, warstwa po zagęszczeniu 15 cm – 20,000 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje,
że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.
Biorąc pod uwagę, iż oferta odrzucona wskazana powyżej przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia Zamawiający nie rozważał zwiększenia środków na realizację zamówienia.
2023-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane