Remont dróg gminnych nr 360508W w miejscowości Doliwo i nr 360512W w miejscowości Stok Ruski
Miasto i Gmina Mordy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00388431
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00388431/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-08 13:40
- Lokalizacja
- Mordy, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8a5a124-3062-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8212364231
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00388431 z dnia 2023-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych nr 360508W w miejscowości Doliwo i nr 360512W w miejscowości Stok Ruski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Mordy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582457
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kilińskiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Mordy
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-140
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 256415402
1.5.8.) Numer faksu: +48 256415115
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mordy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-miasto-mordy
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.mordy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych nr 360508W w miejscowości Doliwo i nr 360512W w miejscowości Stok Ruski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8a5a124-3062-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00388431
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00335670
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.21.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1219146,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Remont dróg gminnych nr 360508W w miejscowości Doliwo i nr 360512W w miejscowości Stok Ruski”.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje następujące elementy:
2.1. Remont drogi gminnej nr 360508W w miejscowości Doliwo:
I. Podbudowa:
1) Mechaniczne czyszczenie istniejącej nawierzchni - 6 630,00 m2;
2) Wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym AC 16 W 50/70 o średniej grubości 3 cm mechanicznie (warstwa wiążąca) wraz ze skropieniem międzywarstwowym emulsją asfaltową, z transportem z wytwórni na miejsce wbudowania - 6 630,00 m2;
II. Nawierzchnia:
3) Wykonanie nawierzchni - warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 o grubości 4 cm po zagęszczeniu, ze skropieniem między warstwowym emulsją asfaltową, z transportem z wytwórni na miejsce wbudowania - 6 500,00 m2;
III. Roboty wykończeniowe:
4) Uzupełnienie poboczy kruszywem naturalnym (żwir) o średniej grubości 10 cm po zagęszczeniu mechanicznym – 1 950,00 m².
2.2. Remont drogi gminnej nr 360512W w miejscowości Stok Ruski:
I. Podbudowa:
1) Mechaniczne czyszczenie istniejącej nawierzchni - 6 502,50 m2;
2) Wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym AC 16 W 50/70 o średniej grubości 3 cm mechanicznie (warstwa wiążąca) wraz ze skropieniem międzywarstwowym emulsją asfaltową, z transportem z wytwórni na miejsce wbudowania - 5 788,50 m2;
II. Nawierzchnia:
3) Wykonanie nawierzchni - warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 o grubości 4 cm po zagęszczeniu, ze skropieniem między warstwowym emulsją asfaltową, z transportem z wytwórni na miejsce wbudowania - 6 375,00 m2.
3. Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączonymi Opisami robót budowlanych stanowiącymi Załącznik nr 1 do SWZ, Przedmiarami robót stanowiącymi Załączniki nr 2 do SWZ oraz Specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiącymi Załącznik nr 3 do SWZ.
4. Wymienione w jakiejkolwiek części opisu przedmiotu zamówienia nazwy, marki bądź pochodzenie wyrobów lub materiałów, nie są obligatoryjne dla Wykonawców. Wykonawcy mają prawo do zaoferowania innych równoważnych wyrobów lub materiałów pod warunkiem zapewnienia parametrów technicznych, technologicznych, użytkowych i jakościowych, co najmniej spełniających bądź przewyższających parametry wyrobów lub materiałów wymaganych w SWZ lub załącznikach do SWZ. Obowiązek udowodniania równoważności użytych wyrobów, materiałów itp. będzie spoczywał na Wykonawcy.
5. W trakcie wykonywania robót Wykonawca ma obowiązek dysponować osobą kierownika budowy, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej.
6. Okres gwarancji i rękojmi za wady wynosi 36 miesięcy, licząc od daty podpisania końcowego protokołu odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1383232,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1601433,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1383232,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "MIKST' Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 710010598
7.3.3) Ulica: Gdańska 69A
7.3.4) Miejscowość: Węgrów
7.3.5) Kod pocztowy: 07-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1383232,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |