Remont drogi gminnej 560101K w km od 2+282 do km 3+242 w miejscowości Winiary, gmina Gdów

Gmina Gdów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00389197
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00389197/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-11 08:35
Lokalizacja
Gdów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63bc1076-312e-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6831006563
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR IWULSKIZabierzów Bocheński, PL · lot 0
760 622,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00389197 z dnia 2023-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 560101K w km od 2+282 do km 3+242 w miejscowości Winiary, gmina Gdów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gdów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555996

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 40

1.5.2.) Miejscowość: Gdów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-420

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gdow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-63bc1076-312e-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej 560101K w km od 2+282 do km 3+242 w miejscowości Winiary, gmina Gdów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63bc1076-312e-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00389197

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031207/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Remont drogi gminnej 560101K w km od 2+282 do km 3+242 w miejscowości Winiary, gmina Gdów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00339498

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP-IV.271.ZP-14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej nr 560101K w km od 2+282 do km 3+242 w miejscowości Winiary w gminie Gdów. Całkowita długość drogi objęta remontem wynosi 0,960 km.
Zakres rzeczowy planowanych robót obejmuje m.in.:
1) Lokalną wymianę podbudowy o łącznej powierzchni 1533,50 m2
2) Wykonanie profilowania masą mineralno-asfaltową gr. 3 cm istniejącej nawierzchni asfaltowej w ilości 404,70 ton,
3) Wykonanie nawierzchni o gr. 4 cm na łącznej długości 960 mb,
4) Odtworzenie poboczy o łącznej powierzchni 870,0 m2,
5) Wykonanie konserwacji rowu na dł. 1200 mb,
6) Wykonanie zjazdów z masy mineralno-asfaltowej o łącznej powierzchni 60,0 m2
7) Wykonanie oznakowania poziomego na dł. 960 mb.
3.4. Szczegółowy zakres robót do wykonania określa przedmiar robót stanowiący załącznik nr 3 do SWZ, dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące załącznik nr 10 do SWZ. Zamawiający przewiduje rozliczenie ryczałtowe za wykonane roboty budowlane. Zamawiający przyjmuje, że cenę ryczałtową podano prawidłowo, bez względu na sposób jej obliczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 760622,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 932482,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 760622,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KRUSZ-BUD Piotr Iwulski Roboty Drogowo-Budowlane, KRUSZ-BUD Piotr Iwulski Zakład Eksploatacji Kruszyw

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6830001693

7.3.4) Miejscowość: Wola Batorska

7.3.5) Kod pocztowy: 32-007

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 760622,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane