''Bieżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Kalisz w 2023r.'' - Przetarg 2
Nadleśnictwo Kalisz z/s w Szałe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00389697
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00389697/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-11 11:11
- Lokalizacja
- Opatówek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0db3ca95-374d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6180049470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
1 przyznane
AGNIESZKA NOWACKAKórnik, PL · lot 0
647 419,73 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00389697 z dnia 2023-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
''Bieżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Kalisz w 2023r.'' - Przetarg 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Kalisz z/s w Szałe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250026951
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kaliska 195, Szałe
1.5.2.) Miejscowość: Opatówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-860
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 7664440
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kalisz@poznan.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kalisz.poznan.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0db3ca95-374d-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
''Bieżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Kalisz w 2023r.'' - Przetarg 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0db3ca95-374d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00389697
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00107517/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 BIeżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Kalisz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00348793
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 549954,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót pn. ,, Bieżące utrzymanie dróg w Nadleśnictwie Kalisz w 2023 r ’’ - przetarg 2, polegających na wykonaniu prac mających na celu przywrócenie i usprawnienie komunikacji na drogach leśnych i dojazdach pożarowych wymagających naprawy na terenie Nadleśnictwa Kalisz.
W ramach zadania przewiduje się punktową lub odcinkową naprawę nawierzchni dróg będących w złym stanie technicznym na zlecenie Inwestora w ramach bieżącego utrzymania dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 647419,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 647419,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 647419,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOMI Agnieszka Nowacka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773304958
7.3.3) Ulica: PLAC NIEPODLEGŁOŚCI 2
7.3.4) Miejscowość: KÓRNIK
7.3.5) Kod pocztowy: 62-035
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 647419,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-20| 2023-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |