Modernizacja budynku administracyjno – biurowego Nadleśnictwa Jabłonna.

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Jabłonna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00389723
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00389723/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-11 11:19
Lokalizacja
Jabłonna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-531bceb1-417e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5250010924
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00389723 z dnia 2023-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku administracyjno – biurowego Nadleśnictwa Jabłonna.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Jabłonna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012567157

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wiejska 20

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 227744933

1.5.8.) Numer faksu: +48 227744596

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jablonna@warszawa.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.warszawa.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-531bceb1-417e-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku administracyjno – biurowego Nadleśnictwa Jabłonna.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-531bceb1-417e-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00389723

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00483960/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont wraz z modernizacją kotłowni w budynku biurowym Nadleśnictwa Jabłonna.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00364188

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.30.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji budynku administracyjno – biurowego Nadleśnictwa Jabłonna przy ul. Wiejskiej 20 w Jabłonnie (05-110) w oparciu o projekt budowlany sporządzony przez biuro projektowe: KLATA Architekci Małgorzata Maziewska al. Niepodległości 88 lok. 22, 02-585 Warszawa.

1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do dnia 08.09.2023 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta, w zawiązku z powyższym zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie w sytuacji, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2023-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane