Materiały eksploatacyjne do wykonania badań rezonansem magnetycznym dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu.
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00094802
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00094802/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-07 12:42
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-666e27d1-05b5-4cb7-905a-b4b4376db6c8
- Identyfikator
- 5562239217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00094802 z dnia 2025-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Materiały eksploatacyjne do wykonania badań rezonansem magnetycznym dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092358780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 97
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@szpitalino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pszozino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_inowroclaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Materiały eksploatacyjne do wykonania badań rezonansem magnetycznym dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-666e27d1-05b5-4cb7-905a-b4b4376db6c8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00094802
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00072093
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: M-4/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawę materiałów eksploatacyjnych do wykonania badań rezonansem magnetycznym dla Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu.
2) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 24 miesiące
3) Termin dostawy bieżącego zamówienia – maksymalnie 2 dni kalendarzowe
4) Wspólny Słownik Zamówienia CPV: 33141000 – jednorazowe niechemiczne art. medyczne i hematologiczne
5) Termin ważności przedmiotu umowy – min. 12 m-cy
6) Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części
7) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław.
8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ,
9) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
10) Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 24 miesiące.
11) Ilości podane w Załączniku nr 2 stanowią szacunkowe zużycie i mogą ulec
zmniejszeniu do 20% niewykorzystanej ilości, nie stanowiąc zobowiązania Zamawiającego do jej pełnej realizacji, ani też podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń
odszkodowawczych z tytułu niewykorzystania maksymalnej wartości zamówienia.
12) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
13) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę prac
związanych z przedmiotem zamówienia..
UWAGA
Wykonawca dopuszcza zmiany ilościowe asortymentu w ramach ogólnej kwoty kontraktu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 ust.3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 2021) – dalej ustawa, Zamawiający informuje, że unieważnia postępowanie, którego cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.- oferta z najniższą ceną: 210.154,39 zł
- kwota jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia: 195.000,00 zł
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210154,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 210154,39 PLN
| 2025-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |