Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Kąkolewnicy

Gmina Kąkolewnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00389929
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00389929/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-11 12:05
Lokalizacja
Kąkolewnica, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86ec330e-35c5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5381850671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie ściekówUsługi instalowania systemów sterowania i kontroliUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi projektowania architektonicznegoMaszyny do uzdatniania ściekówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00389929 z dnia 2023-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Kąkolewnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kąkolewnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237552

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 5

1.5.2.) Miejscowość: Kąkolewnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-302

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83 372-20-10

1.5.8.) Numer faksu: 83 372-20-49

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kakolewnica.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkakolewnica.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/803597

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Kąkolewnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86ec330e-35c5-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00389929

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00129136/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Kąkolewnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00345520

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GR.271.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2617800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa istniejącej oczyszczalni ścieków w Kąkolewnicy o nowe obiekty technologiczne na działkach o nr ew. 79/1, 84/1, 89/1, 94/1, obręb 0007 Kąkolewnica Wschodnia, gmina Kąkolewnica, powiat radzyński, województwo lubelskie.
2. Planowana do realizacji inwestycja obejmuje swoim zakresem w formule „zaprojektuj i wybuduj” wykonanie następujących usług i robót budowlanych:
2.1. Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej (4 kpl.) w poszczególnych branżach budowlanych w wersji papierowej i elektronicznej wraz z decyzją o pozwoleniu na budowę.
2.2. Realizacja, w oparciu o dokumentację projektową i wykonawczą, następujących robót wraz z dostawą urządzeń i wyposażenia:
• roboty ziemne – wykopy wraz z odwodnieniem,
• budowa obiektu wielofunkcyjnego, składającego się ze zbiornika wyrównawczego, reaktorów SBR-3, SBR-4, kontenera stacji dmuchaw,
• budowa komory zasuw,
• instalacje elektryczne i AKPiA,
• sieci międzyobiektowe oraz zagospodarowanie terenu.
2.3. Dostarczenie dokumentacji powykonawczej składającej się z opracowań projektowych i dokumentów dotyczących realizacji inwestycji wraz ze spisem zawartości tych dokumentów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232420-2 - Roboty w zakresie ścieków

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

42996000-4 - Maszyny do uzdatniania ścieków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 23.08.2023 r. przed otwarciem ofert Zamawiający zamieścił na stronie postępowania informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 3 219 894,00 zł brutto. W niniejszym postępowaniu złożono 1 ofertę przez firmę: SW-TEAM Wojciech Słomka, Wola Kisielska 38, 21-450 Stoczek Łukowski, z ceną w wysokości 4 690 000,00 zł. Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ cena ww. oferty przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2023-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane