Remont infrastruktury edukacyjnej w Nadleśnictwie Złotoryja

Nadleśnictwo Złotoryja

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00389953
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00389953/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-11 12:10
Lokalizacja
Złotoryja, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f5488fec-27ae-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6940003629
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty ciesielskieStolarka drewnianaTablice

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH SUDOŁMojesz 41, PL · lot 0
156 210 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00389953 z dnia 2023-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont infrastruktury edukacyjnej w Nadleśnictwie Złotoryja

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Złotoryja

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931024149

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica

1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 768788307

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zlotoryja@wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zlotoryja.wroclaw.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-zlotoryja/zamowienia-publiczne2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont infrastruktury edukacyjnej w Nadleśnictwie Złotoryja

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5488fec-27ae-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00389953

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00268479/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont infrastruktury edukacyjnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00320182

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.20.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 184980 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont infrastruktury drewnianej w Nadleśnictwie Złotoryja, obejmujący następujący zakres prac:

1. Powierzchnia edukacyjna ,,Za aleją Jabłoniową"
Lokalizacja: leśnictwo Wilków, oddz. 64 a
(02 dolnośląskie)-(05 powiat jaworski)-(032 gmina Męcinka)-( 0003 obręb Kondratów)(działka 676)
- wymiana deskowania daszku w ramach do tablic oraz dachu w wiatkach
- wymiana niektórych elementów konstrukcyjnych dachu wiatki
- wzmocnienie pala nośnego w wiatkach
- wymiana siedzisk w wiatkach
- impregnacja wszystkich elementów drewnianych

2. Powierzchnia edukacyjna w leśnictwie Jerzmanice, oddz. 22c
Lokalizacja: leśnictwo Jerzmanice, oddz. 22 c
(02 dolnośląskie)-(26 powiat złotoryjski)-(062 gmina Złotoryja)-(0015 obręb Wilków)(działka 817/22)
- wymiana deskowania daszku w ramach do tablic oraz dachu w wiatkach
- wzmocnienie pala nośnego w ramie tablicy
- impregnacja wszystkich elementów drewnianych

3. Powierzchnia edukacyjna w leśnictwie Proboszczów, oddz. 192 h ,,Przy szlaku wygasłych wulkanów”
Lokalizacja: leśnictwo Proboszczów, oddz. 192 h
(02 dolnośląskie)-(26 powiat złotoryjski)-(032 gmina Pielgrzymka)-(0005 obręb Proboszczów)(działka 1237/192)
- demontaż uszkodzonej palisady drewnianej
- wymiana siedzisk w ławkach
- wymiana elementów w przęsłach płotka
- wymiana słupów w wiacie
- wzmocnienie pala nośnego w ramie tablicy
- impregnacja wszystkich elementów drewnianych

4. Powierzchnia edukacyjna w leśnictwie Rzeszówek, oddz. 118c ,,Pod grzybkami”
Lokalizacja: leśnictwo Rzeszówek, oddz. 118 c
(02 dolnośląskie)-(26 powiat złotoryjski)-(045 gmina Świerzawa)-(0003 obręb Gozdno)(działka 118/130)
- wymiana deskowania daszku w ramach do tablic oraz dachu w wiatkach
- wzmocnienie pala nośnego w ramie tablicy wraz z montażem kotew
- wymiana niektórych elementów konstrukcyjnych dachu wiatki
- impregnacja wszystkich elementów drewnianych

5. Ogród dydaktyczny przy Nadleśnictwie Złotoryja
Lokalizacja: przy siedzibie Nadleśnictwa Złotoryja, ul Staszica 18
(02 dolnośląskie)-(26 powiat złotoryjski)-(021 miasto Złotoryja)-(0006 obręb 6)(działka 210)
- wymiana dużych tablic edukacyjnych
- wymiana małych tabliczek
- remont ścieżki zmysłów
- remont leśnej skoczni
- remont ścieżki z tropami
- remont leśnej łamigłówki
- remont gry obserwator przyrody
- remont skrzyni skarbów
- ławki bez oparcia
- ławki z oparciem
- wymiana deskowania daszku w ramach do tablic
- impregnacja wszystkich elementów drewnianych

6. Ścieżka przyrodniczo - historyczna ,,Żelazny Krzyż"
Lokalizacja: leśnictwo Wilków, początek ścieżki w miejscowości Wilków. Długość ścieżki w terenie leśnym ok. 3 km.

- wymiana deskowania daszku w ramach do tablic
- wzmocnienie pala nośnego w ramie tablicy wraz z montażem kotew
- impregnacja wszystkich elementów drewnianych

7. Ścieżka przyrodniczo - historyczna ,,Zamkowe Wzgórze w Rokitnicy"
Lokalizacja: leśnictwo Jerzmanice, początek ścieżki w miejscowości Rokitnica. Długość ścieżki w terenie leśnym ok. 3 km.
- wymiana deskowania daszku w ramach do tablic oraz dachu w wiatkach
- wzmocnienie pala nośnego w ramie tablicy i w wiatkach
- demontaż siedzisk
- impregnacja wszystkich elementów drewnianych

8. Ścieżka przyrodniczo- geologiczna ,,Wokół Wielisławki"
Lokalizacja: leśnictwo Nowy Kościół, początek ścieżki w miejscowości Sędziszowa. Długość ścieżki w terenie leśnym ok. 4 km.
- wzmocnienie pala nośnego w ramie tablicy wraz z montażem kotew
- wymiana niektórych elementów konstrukcyjnych ramy do tablic
- naprawa barierki ochronnej na punkcie widokowym
- stabilizacja ławek ( zakotwienie)
- impregnacja wszystkich elementów drewnianych

9. Ścieżka przyrodniczo - geologiczna ,,Synklina Leszczyny"
Lokalizacja: leśnictwo Wilków, początek ścieżki w miejscowości Leszczyna. Długość ścieżki w terenie leśnym ok. 3 km.
- wymiana deskowania daszku w ramach do tablic
- impregnacja wszystkich elementów drewnianych

10. Powierzchnia edukacyjna w leśnictwie Modła, oddz. 109 a
Lokalizacja: leśnictwo Modła, oddz. 109 a
(02 dolnośląskie)-(01 powiat bolesławiecki)-(032 gmina Gromadka)-(0010 obręb Różyniec)(działka 399)
- wymiana niektórych elementów drewnianych ram do tablic wraz z montażem kotew
- impregnacja wszystkich elementów drewnianych

11. Powierzchnia edukacyjna w leśnictwie Michałów, oddz. 69Ao
Lokalizacja: leśnictwo Michałów, oddz. 69 Ao
(02 dolnośląskie)-(16 powiat polkowicki)-(015 gmina Chocianów)-(0004 obręb Michałów)(działka 110/69)
- zamontowanie kotew w palach nośnych wiaty
- uzupełnienie pokrycia dachowego wiaty
- impregnacja wszystkich elementów drewnianych

12. Ścieżka ,, Torfowisko Kąty”
Lokalizacja: leśnictwo Michałów, początek ścieżki Michałów 69. Długość ścieżki w terenie leśnym to ok. 4 km.
- demontaż uszkodzonej infrastruktury edukacyjnej
- demontaż i montaż 5 tablic w nowej lokalizacji wraz z impregnacją
- wymiana niektórych elementów drewnianych pozostałych ram do tablic, tj. 6 sztuk wraz z impregnacją

13. Powierzchnia edukacyjna w leśnictwie Jerzmanice, oddz. 19w
Lokalizacja: leśnictwo Jerzmanice, oddz. 19 w
(02 dolnośląskie)-(26 powiat złotoryjski)-(062 gmina Złotoryja)-(0003 obręb Jerzmanice)(działka 630/19)

- zakup 2 tablic edukacyjnych i montaż 2 stelaży ( zakup stelaży po stronie Nadleśnictwa)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45422000-1 - Roboty ciesielskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45422100-2 - Stolarka drewniana

30195000-2 - Tablice

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156210 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275520 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156210 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Sudoł Ws Garden

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6161493502

7.3.4) Miejscowość: Górczyca

7.3.5) Kod pocztowy: 59-600

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156210 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-10-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane