Transport uczniów do przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych wraz z opieką w roku szkolnym 2023/2024 – nr 3
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00390185
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-11 13:02
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9542223043
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
7 przyznanych
MAREK PIOTROWSKISosnowiec, PL
54 700 PLNJACEK GERMELKatowice, PL
45 000 PLNMAREK MASNYKATOWICE, PL
41 400 PLNGRZEGORZ ANTCZAKKatowice, PL
518 000 PLNGRZEGORZ ANTCZAKKatowice, PL
518 000 PLNJACEK GERMELKatowice, PL
420 000 PLNKRZYSZTOF KOWALSKILędziny, PL
46 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.