Modernizacja dróg i placów na terenie Gminy Skała – 2023 r.

GMINA SKAŁA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00094869
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00094869/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-07 12:56
Lokalizacja
Skała, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f1a1f7a-31f2-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6771024094
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradUsuwanie glebyRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaFundamentowanie ulicRoboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00094869 z dnia 2025-02-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg i placów na terenie Gminy Skała – 2023 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKAŁA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555602

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 29

1.5.2.) Miejscowość: Skała

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-043

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12-389-10-98

1.5.8.) Numer faksu: 12-389-10-98 wew. 104

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skala@skala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f1a1f7a-31f2-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg i placów na terenie Gminy Skała – 2023 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f1a1f7a-31f2-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00094869

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049609/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont odcinków dróg gminnych na terenie Gminy Skała

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00339669

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GI.271.I.8.2023.ArW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg i placów na terenie Gminy Skała – 2023 r
Opis przedmiotu zamówienia w tym, zakres robót określa załącznik nr 7 do SWZ – Przedmiar robót oraz załącznik nr 8 do SWZ – Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45112500-0 - Usuwanie gleby

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233330-1 - Fundamentowanie ulic

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawa faktyczna unieważnienia: wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. Jedyny Wykonawca który złożył ofertę - Krymex Łuczak Krystian Konstytucji 69/14, 41-906 Bytom, mimo dwukrotnego wezwania do złożenia podmiotowych środków dowodowych (drugie wezwanie zostało dokonane na podstawie art. 128 pzp), nie złożył podmiotowych środków dowodowych. W związku z tym złożona przezeń oferta podlega odrzuceniu na podstawie art.
226 ust. 2 lit c) pzp.
2025-02-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane