Budowa ulicy Obłoków w Nakle Śląskim wraz z budową chodników przy ul. Powstańców i Szopena w Nakle Śląskim oraz przy ulicy Nakielskiej w Orzechu.
GMINA ŚWIERKLANIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00390589
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00390589/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-11 14:31
- Lokalizacja
- Świerklaniec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb7fe60a-1190-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6452538356
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00390589 z dnia 2023-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Obłoków w Nakle Śląskim wraz z budową chodników przy ul. Powstańców i Szopena w Nakle Śląskim oraz przy ulicy Nakielskiej w Orzechu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIERKLANIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młyńska 3
1.5.2.) Miejscowość: Świerklaniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-622
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@ugswierklaniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-swierklaniec
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugswierklaniec.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ulicy Obłoków w Nakle Śląskim wraz z budową chodników przy ul. Powstańców i Szopena w Nakle Śląskim oraz przy ulicy Nakielskiej w Orzechu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb7fe60a-1190-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00390589
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030215/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa ulicy Obłoków w Nakle Śląskim wraz z budową chodników przy ul. Powstańców i Szopena w Nakle Śląskim oraz przy ulicy Nakielskiej w Orzechu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00273536
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ulicy Obłoków w Nakle Śląskim wraz z budową chodników przy ul. Powstańców i Szopena w Nakle Śląskim oraz przy ulicy Nakielskiej w Orzechu. W ramach umowy należy wykonać:
1.1. Budowa ciągu pieszo-jezdnego ul. Obłoków w Nakle Śląskim.
a) Budowa jezdni wraz z zjazdami z kostki betonowej prefabrykowanej typu behaton, z obustronnymi poboczami. Długość projektowanego odcinka jezdni 228,45 mb o szer 5m. Początek w obrębie skrzyżowania z ul. Wąską, koniec na skrzyżowaniu z ul. Górną.
b) Przebudowa i zabezpieczenie sieci teletechnicznej.
c) Budowa kanału technologicznego.
d) Zabezpieczenie kabli energetycznych nN.
e) Budowa kanalizacji deszczowej.
f) Wycinka zieleni wysokiej.
g) Budowa kanalizacji deszczowej. Do wykonania 414,85 mb. kolektora głównego kanalizacji deszczowej od wpięcia w istniejącą studnię w ul. Cmentarnej do istniejącej studni w ul. Obłoków. Na projektowanym odcinku jezdni do wykonania studnie na istniejącym kolektorze deszczowym oraz wpusty uliczne z przykanalikami.
h) Budowa sięgacza kanalizacji sanitarnej w ul. Obłoków i zabudowa studni A45.1 wraz odejściem do granicy działki A45.1.1. Wpięcie do kolektora głównego na skrzyżowaniu dróg Górnej i Obłoków (studnia A.45).
1.2 Budowa chodnika przy ul. Powstańców w Nakle Śląskim.
a) Budowa chodnika z kostki betonowej prefabrykowanej typu behaton obramowanych obrzeżem.
b) Wykonanie zjazdów do przyległych posesji.
c) Zabezpieczenie kabli elektrycznych pod zjazdami do posesji,
d) Wykonać wycinkę drzew oraz karczowanie pni drzew po wykonanej wycince drzew zgodnie z decyzją.
e) Dokonać nasadzeń zastępczych zgodnie z decyzją
f) Czyszczenie i przegląd istniejącej kanalizacji deszczowej wraz z wykonaniem drobnych napraw i ewentualną zabudową dodatkowych wpustów ulicznych.
g) Całkowita długość budowanego chodnika wynosi: 531,0 m. Szerokość chodnika wynosi 2 m.
h) Początek opracowania przyjęto na włączeniu do istniejącego chodnika
ul. Powstańców zaś koniec na skrzyżowaniu ul. Dzierżonia.
i) W ramach zadania wykonano już zabudowę krawężników i budowę wpustów ulicznych z przykanalikami.
1.3. Budowa chodnika przy ul. Nakielskiej w Orzechu.
a) Budowa chodnika z kostki betonowej prefabrykowanej typu behaton wraz z ułożeniem krawężników betonowych i obramowaniem obrzeżem.
b) Wykonanie nawierzchni zjazdów do przyległych posesji.
c) Przebudowa kolidującej z budową chodnika sieci teletechnicznej i zabezpieczenie kabli elektrycznych pod zjazdami do posesji.
d) Budowa kanalizacji deszczowej dla odwodnienia części pasa drogowego
e) Całkowita długość projektowanego chodnika wynosi 562,35 m.
f) Początek opracowania przyjęto za wjazdem na cmentarz, koniec zaś na włączeniu do istniejącego chodnika ul. Nakielskiej.
g) Szerokość chodnika wynosi 2,0 m.
1.4 Budowa chodnika przy ul. Szopena w Nakle Śląskim.
a) Początek opracowania przyjęto na włączeniu do istniejącego chodnika ul. Orzechowskiej o nawierzchni z kostki betonowej prefabrykowanej, koniec zaś w obrębie budynku nr 17 ul. Szopena oraz na wejściu na teren placu zabaw zlokalizowanego w obrębie budynków ul. Szopena 18.
b) Całkowita długość budowanego chodnika wynosi: 248,2 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
34953300-5 - Chodniki
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4727516,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5612300,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4727516,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZTHU Stanisław K rupiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5731009001
7.3.4) Miejscowość: Wrzosowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4727516,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
| 2023-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |