Zmiana sposobu użytkowania części budynku usługowego na cele mieszkaniowe ( mieszkania chronione z salami dziennego pobytu) przy ul. Piaskowej 21/23 w Żyrardowie
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00390590
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00390590/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-11 14:31
- Lokalizacja
- Żyrardów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80f257af-4bdf-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8380000417
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00390590 z dnia 2023-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zmiana sposobu użytkowania części budynku usługowego na cele mieszkaniowe ( mieszkania chronione z salami dziennego pobytu) przy ul. Piaskowej 21/23 w Żyrardowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750087960
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 5
1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@pgm.zyrardow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgm.zyrardow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pgm_zyrardow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie mieszkaniowym zasobem gminnym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zmiana sposobu użytkowania części budynku usługowego na cele mieszkaniowe ( mieszkania chronione z salami dziennego pobytu) przy ul. Piaskowej 21/23 w Żyrardowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80f257af-4bdf-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00390590
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00382244
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na zmianie sposobu użytkowania pomieszczeń w budynku użytkowym przy
ul. Piaskowej 21/23 w Żyrardowie tj.
- roboty rozbiórkowe
- roboty elektryczne
- instalacje sanitarne
- roboty remontowo- budowlane
- stolarka
- dach i obróbki blacharskie od strony północnej i południowej
- elewacja od strony północnej i południowej
- utwardzenie placu z kostki
- podest, schody i podjazd dla niepełnosprawnych
- taras i schody od strony południowej
- wiata na pojemniki na śmiecie
- wiata na wózki
Szczegółowy zakres prac zawiera dokumentacja projektowa – załącznik nr 4 do SWZ oraz przedmiar robót załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający jako zarządca nieruchomości przy ul. Piaskowej 21/23 w Żyrardowie został zobowiązany do przeprowadzenia postępowania na zmianę sposobu użytkowania części budynku.Beneficjentem dofinansowania z funduszu dopłat Banku Gospodarstwa Krajowego jest Miasto Żyrardów i w związku ze zmianą sposobu rozliczania dofinansowania zasadnym jest przeprowadzenie postępowania przez Miasto Żyrardów.
W związku z powyższym konieczne jest unieważnienie postępowanie a dalsze jego prowadzenie jest nieuzasadnione.
| 2023-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |