DOSTAWA SZWÓW CHIRURGICZNYCH I WOSKU KOSTNEGO W PODZIALE NA ZADANIA
Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00391061
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-12 08:41
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1250931792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Szwy chirurgiczne
Wykonawcy
8 przyznanych
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
92 855,94 PLNYAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
68 916,23 PLNYAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
68 916,23 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
92 855,94 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
92 855,94 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
14 504,13 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
14 504,13 PLNPROMEDICA TORUŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
712,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.