Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż stacjonarnej ścianki wspinaczkowej wraz z wyposażeniem asekuracyjnym na Hali Sportowej MOSiR.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00391351
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00391351/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-12 09:47
- Lokalizacja
- Syców, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3248558b-3a80-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9112045656
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneRoboty budowlaneŚcianki do wspinania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00391351 z dnia 2023-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż stacjonarnej ścianki wspinaczkowej wraz z wyposażeniem asekuracyjnym na Hali Sportowej MOSiR.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523772522
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Komorowska 1d
1.5.2.) Miejscowość: Syców
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@mosir.sycow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.sycow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3248558b-3a80-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż stacjonarnej ścianki wspinaczkowej wraz z wyposażeniem asekuracyjnym na Hali Sportowej MOSiR.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3248558b-3a80-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00391351
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00353356
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOSiR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 193988 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż stacjonarnej ścianki wspinaczkowej wraz z wyposażeniem asekuracyjnym na Hali Sportowej MOSiR zlokalizowanej przy ul. Komorowskiej 1d w Sycowie, działka nr 24/2 AR-14.
Ścianka wspinaczkowa ma być zlokalizowana wewnątrz budynku – na hali sportowej, zamocowana do ściany szczytowej w hali.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
37535291-3 - Ścianki do wspinania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuję, że w dniu 24 sierpnia 2023 r. wpłynęło od jednego z potencjalnych Oferentów pismo z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ/umowy. Pytanie wpłynęło w terminie, o którym mowa w art. 284 ustawy Pzp, a tym samym Zamawiający był obowiązany do udzielenia wyjaśnień, nie później niż na 2 dni przed upływem terminu składania ofert. Dodatkowo zgodnie z ust. 6 ww. artykułu Zamawiający był obowiązany do udostępnienia treści zapytania wraz z wyjaśnieniami, bez ujawniania źródeł zapytania, na stronie internetowej prowadzonego postępowania.Zamawiający udzielił odpowiedzi bezpośrednio zadającemu pytanie, niemniej jednak omyłkowo nie udostępnił zapytania wraz z odpowiedzią zgodnie z obowiązkami wynikającymi z ww. art. 284 ustawy Pzp.
Nie można mieć żadnych wątpliwości, że brak odpowiedzi na wniosek o wyjaśnienie treści SWZ, w sytuacji, gdy zamawiający był do tego zobowiązany skutkować powinien unieważnieniem postępowania na podstawie art. 255 pkt 6 Pzp. W ocenie Zamawiającego sytuacja, w której Zamawiający co prawda udzielił odpowiedzi, niemniej jednak nie udostępnił ich zgodnie z art. 284 ust. 6 Pzp, również determinuje podjęcie czynności zmierzających do unieważnienia postępowania.
Tym samym, zgodnie z art. 255 pkt 6 Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2023-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |