Rozbudowa drogi powiatowej nr 3718P w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w Środzie Wielkopolskiej
Powiat Średzki reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Środzie Wielkopolskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00095048
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00095048/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-07 13:25
- Lokalizacja
- Środa Wielkopolska, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc6fbbe7-8e77-470a-85a9-76805bca0076
- Identyfikator
- 7861684110
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00095048 z dnia 2025-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 3718P w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w Środzie Wielkopolskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Średzki reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Środzie Wielkopolskiej
1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Średzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257957
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Daszyńskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Środa Wielkopolska
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-000
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 61 285 80 51
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatsredzki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsredzki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatsredzki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 3718P w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w Środzie Wielkopolskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc6fbbe7-8e77-470a-85a9-76805bca0076
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00095048
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016347/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Rozbudowa drogi powiatowej nr 3718P w zakresie budowy drogi dla pieszcych i rowerów w Środzie Wielkopolskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 – 2027 Priorytet 03: Fundusze europejskie dla zrównoważonej mobilności miejskiej w Wielkopolsce, Działanie 03.01 Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630403
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ID.272.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rozbudowy drogi powiatowej nr 3718P w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w Środzie Wielkopolskiej na odcinku o długości 985,67 m wraz z wykonaniem kładki pieszo-rowerowa przy istniejącym moście drogowym. Zadanie zlokalizowane jest w gminie Środa Wielkopolska, w powiece średzkim, w województwie wielkopolskim.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
- wykonanie nawierzchni bitumicznej drogi dla pieszych i rowerów wraz z podbudowami,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej placu Bike&Ride,
- wykonanie nawierzchni zjazdu bitumicznego wraz z podbudowami,
- wykonanie elementów ulic (krawężniki, oporniki, obrzeża, mury oporowe),
- wykonanie umocnienia skarp mieszanką traw oraz płytami ażurowymi,
- wykonanie wycinki drzew i krzewów,
- wykonanie zieleni – humusu obsianego mieszanką traw,
- wykonanie studzienki wpustowej wraz z przykanalikiem,
- wykonanie zarurowań rowów,
- wykonanie fakturowego oznakowania nawierzchni,
- wykonanie doświetleń drogi dla pieszych i rowerów oraz przejść dla pieszych
- wykonanie elementów organizacji ruchu i bezpieczeństwa ruchu drogowego,
- wykonanie kładki pieszo-rowerowa przy istniejącym moście drogowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1697400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3394424,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1697400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krzysztof Kukulski Firma Robót Drogowych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861002607
7.3.3) Ulica: Kijewo 36B
7.3.4) Miejscowość: Środa Wielkopolska
7.3.5) Kod pocztowy: 63-000
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1697400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2025-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |