Przebudowa drogi w miejscowości Głuchowo i Kolczyn
Gmina Gozdowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00391475
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00391475/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-12 10:14
- Lokalizacja
- Gozdowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-029c081e-4249-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7761615061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00391475 z dnia 2023-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w miejscowości Głuchowo i Kolczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gozdowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015951
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krystyna Gozdawy 19
1.5.2.) Miejscowość: Gozdowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-213
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: (024) 276-21-12
1.5.8.) Numer faksu: (024) 364-48-23
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gozdowo.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gozdowo.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-029c081e-4249-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi w miejscowości Głuchowo i Kolczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-029c081e-4249-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00391475
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00054341/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Głuchowo, gmina Gozdowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00365520
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RBK.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
a) Przebudowa drogi w miejscowości Głuchowo na działce nr ewid. 60/2, 62 wraz z włączeniem do drogi powiatowej nr 3720W Mochowo – Gozdowo przebiegającej na działce 32 w obrębie ewidencyjnym Głuchowo, gmina Gozdowo, powiat sierpecki, woj. mazowieckie. Długość przebudowywanej drogi wynosi 494,00 mb. Szczegółowy opis robót do wykonania został zawarty w dokumentacji projektowej, SST, przedmiarze robót, SWZ, wzorze umowy wraz z załącznikami.
b) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kolczyn na działce nr ewid. 24, obręb geodezyjny Kolczyn, gmina Gozdowo, powiat sierpecki, woj. mazowieckie. Długość przebudowywanej drogi wynosi 300,00 mb. Szczegółowy opis robót do wykonania został zawarty w przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 331 200,00 zł (brutto). W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta na kwotę 429 885,00 zł. Po analizie możliwości finansowych, Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do wysokości złożonej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 429885,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 429885,00 PLN
| 2023-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |