Wykonanie inwestycji pn.: Część 1 – Budowa drogi rowerowej i chodnika pomiędzy ul. Długą i ul. Grzybową Część 2 – Budowa dróg dla rowerów i chodników przy ul. Wólczyńskiej Część 3 – Budowa dróg ..

Zarząd Dróg Miejskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00391504
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00391504/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-12 10:19
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2da6ead4-0f53-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5270210744
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

3 przyznane

ROKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
512 844,32 PLN
ROKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
1 296 599,76 PLN
WŁODZIMIERZ KRÓLIKWołomin, PL · lot 3
399 990,05 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00391504 z dnia 2023-09-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie inwestycji pn.:
Część 1 – Budowa drogi rowerowej i chodnika pomiędzy ul. Długą i ul. Grzybową
Część 2 – Budowa dróg dla rowerów i chodników przy ul. Wólczyńskiej
Część 3 – Budowa dróg ..

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010270068

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chmielna 120

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-801

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@zdm.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdm.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie inwestycji pn.:
Część 1 – Budowa drogi rowerowej i chodnika pomiędzy ul. Długą i ul. Grzybową
Część 2 – Budowa dróg dla rowerów i chodników przy ul. Wólczyńskiej
Część 3 – Budowa dróg ..

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2da6ead4-0f53-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00391504

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00008940/28/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Budoiwa drogi dla rowerów wzdłuż ul. Wólczyńskiej ( od Sokratesa do Nocznickiego ) wraz z remontem chodnika na ul. Nocznickiego ( od Wólczyńskiej do Cienkiej )

1.1.48 Uzupełnienie sieci tras na Śródmieściu

1.1.50 Uzupełnienie sieci tras rowerowych na Wrzecionie i Młocinach . Bielany

1.1.52 Wygodne drogi dla rowerów

1.1.77 Bezpieczne ulice: Conrada, Sokratesa i Przy Agorze poprawa bezpieczeństwa przejść dla pieszych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00267663

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDM/UM/DZP/37/PN/28/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3048511,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Budowa drogi rowerowej i chodnika pomiędzy ul. Długą i ul. Grzybową
Dodatkowe kody CPV:
45233290-8 – instalowanie znaków drogowych,
45233292-2 – Instalowanie urządzeń ochronnych
45233120-6 – Roboty w zakresie budowy dróg
45111300-1 – Roboty rozbiórkowe
45233200-1 – Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2 – Roboty drogowe
45233000-9 – Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonania nawierzchni autostrad, dróg
45100000-8 – Przygotowanie terenu pod budowę
7731000-6 – Usługa sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45112710-5 – Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
71521000-6 – Usługi nadzorowania placu budowy
31310000-2 – Sieci zasilające
31500000-1 – Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
45232410-9 – Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 426631,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Budowa dróg dla rowerów i chodników przy ul. Wólczyńskiej
Dodatkowe kody CPV:
45233290-8 – instalowanie znaków drogowych,
45233292-2 – Instalowanie urządzeń ochronnych
45233120-6 – Roboty w zakresie budowy dróg
45111300-1 – Roboty rozbiórkowe
45233200-1 – Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2 – Roboty drogowe
45233000-9 – Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonania nawierzchni autostrad, dróg
45100000-8 – Przygotowanie terenu pod budowę
7731000-6 – Usługa sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45112710-5 – Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
71521000-6 – Usługi nadzorowania placu budowy
31310000-2 – Sieci zasilające
31500000-1 – Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
45232410-9 – Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 1028722,38 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Budowa dróg dla rowerów i chodników przy ul. Marymonckiej i Kasprowicza
Dodatkowe kody CPV:
45233290-8 – instalowanie znaków drogowych,
45233292-2 – Instalowanie urządzeń ochronnych
45233120-6 – Roboty w zakresie budowy dróg
45111300-1 – Roboty rozbiórkowe
45233200-1 – Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2 – Roboty drogowe
45233000-9 – Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonania nawierzchni autostrad, dróg
45100000-8 – Przygotowanie terenu pod budowę
7731000-6 – Usługa sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45112710-5 – Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
71521000-6 – Usługi nadzorowania placu budowy
31310000-2 – Sieci zasilające
31500000-1 – Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
45232410-9 – Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 935407,15 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 - Budowa azylów w rejonie ul. Przy Agorze 11a oraz 14
Dodatkowe kody CPV:
45233290-8 – instalowanie znaków drogowych,
45233292-2 – Instalowanie urządzeń ochronnych
45233120-6 – Roboty w zakresie budowy dróg
45111300-1 – Roboty rozbiórkowe
45233200-1 – Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2 – Roboty drogowe
45233000-9 – Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonania nawierzchni autostrad, dróg
45100000-8 – Przygotowanie terenu pod budowę
7731000-6 – Usługa sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45112710-5 – Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
71521000-6 – Usługi nadzorowania placu budowy
31310000-2 – Sieci zasilające
31500000-1 – Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
45232410-9 – Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 386896,16 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 - Uzupełnienie sieci tras na Śródmieściu – Wenedów i Sanguszki
Dodatkowe kody CPV:
45233290-8 – instalowanie znaków drogowych,
45233292-2 – Instalowanie urządzeń ochronnych
45233120-6 – Roboty w zakresie budowy dróg
45111300-1 – Roboty rozbiórkowe
45233200-1 – Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2 – Roboty drogowe
45233000-9 – Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonania nawierzchni autostrad, dróg
45100000-8 – Przygotowanie terenu pod budowę
7731000-6 – Usługa sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45112710-5 – Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
71521000-6 – Usługi nadzorowania placu budowy
31310000-2 – Sieci zasilające
31500000-1 – Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
45232410-9 – Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 270853,86 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 512844,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 638713,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 512844,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH I INŻYNIERYJNO INSTALACYJNYCH KROL WŁODZIMIERZ KRÓLIK,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5242750411

7.3.3) Ulica: Łukasiewicza 9g

7.3.4) Miejscowość: Wołomin

7.3.5) Kod pocztowy: 05-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 512844,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 z późn. zm.) - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu w części 2 wpłynęły 3 oferty. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający informuje, że nie posiada dodatkowych środków na zwiększenie tej kwoty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1493803,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1897530,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1296599,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1581255,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1296599,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH I INŻYNIERYJNO INSTALACYJNYCH KROL WŁODZIMIERZ KRÓLIK,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5242750411

7.3.3) Ulica: Łukasiewicza 9g

7.3.4) Miejscowość: Wołomin

7.3.5) Kod pocztowy: 05-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1296599,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399990,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 575848,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399990,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH I INŻYNIERYJNO INSTALACYJNYCH KROL WŁODZIMIERZ KRÓLIK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL1250011324

7.3.3) Ulica: Łukasiewicza9g

7.3.4) Miejscowość: Wołomin

7.3.5) Kod pocztowy: 05-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399990,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 z późn. zm.) - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu w części 5 wpłynęła 1 oferta. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający informuje, że nie posiada dodatkowych środków na zwiększenie tej kwoty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1454091,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1454091,63 PLN

2023-09-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane