Wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni dróg emulsją asfaltową z grysami na terenie Gminy Brwinów.
Gmina Brwinów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00391730
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00391730/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-12 11:09
- Lokalizacja
- Brwinów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8cd26fa3-3bfd-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5342254858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00391730 z dnia 2023-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni dróg emulsją asfaltową z grysami na terenie Gminy Brwinów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brwinów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269203
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grodziska 12
1.5.2.) Miejscowość: Brwinów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-840
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 738 25 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: halina.bak@brwinow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: brwinow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugb.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni dróg emulsją asfaltową z grysami na terenie Gminy Brwinów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cd26fa3-3bfd-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00391730
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00353795
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.53.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 190621,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia obejmuje wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni dróg emulsją asfaltową z grysami na terenie Gminy Brwinów.
1.1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie ww. robót na następujących drogach:
- ul. Jaśminowa (od ronda do Wrzosowej) w Kaniach,
- ul. Szkolna (od Kolejowej do kapliczki) w Kaniach,
-ul. Boczna (odc. od Szkolnej do numeru 8A) w Żółwinie
- ul. Królowej Jadwigi (od Mieszka I do Bolesława Chrobrego) w Owczarni
- ul. Akacjowa (od Pszczelińskiej do łącznika) w Brwinowie.
1.2.W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
a) obcięcie krawędzi ubytku piłą tarczową z nadaniem regularnego kształtu,
b) usunięcie urobku,
c) oczyszczenie uszkodzonych miejsc,
d) skropienie podbudowy i ścian ubytku emulsją asfaltową,
e) wypełnienie ubytków masą mineralno-asfaltową z recyklera,
f) mechaniczne oczyszczenie istniejącej nawierzchni drogi zbudowanej z destruktu asfaltowego, podwójnie utrwalonej emulsją asfaltową z grysami,
g) podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni grysami i emulsją asfaltową,
h) zabezpieczenie i oznakowanie terenu objętego robotami.
2. Szczegółowy zakres robót będących przedmiotem zamówienia określa ust. 1, wykaz powierzchni dróg i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – załączniki nr 5 do SWZ.
3. Przed przystąpieniem do prac Wykonawca uzyska informacje o istniejącym uzbrojeniu w drogach przeznaczonych do naprawy od Brwinowskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. z siedzibą w Brwinowie (ul. Wilsona 46).
4. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy konieczności odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu
u Zamawiającego.
5. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane poniżej czynności związane z realizacją zamówienia i polegające na mechanicznym oczyszczeniu powierzchni destruktowej, uzupełnieniu ubytków nawierzchni przy użyciu mieszanek mineralno-asfaltowych, podwójnym powierzchniowym utrwaleniu nawierzchni grysami i emulsją asfaltową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217768,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 217768,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217768,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COMPLEX Józef Wieteska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 010103904
7.3.3) Ulica: Baśniowa
7.3.4) Miejscowość: Domaniewek
7.3.5) Kod pocztowy: 05-840
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217768,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-10-118.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |