„Wymiana źródła ciepła w budynkach Nadleśnictwa Przedborów” – przetarg drugi
NADLEŚNICTWO PRZEDBORÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00095126
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00095126/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-07 13:35
- Lokalizacja
- Przedborów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-768e0804-ec31-43d6-86cc-3116aced0083
- Identyfikator
- 6220008998
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewania
Wykonawcy
5 przyznanych
ŁUKASZ BĄKMielno, PL · lot 0
46 500 PLNŁUKASZ BĄKMielno, PL · lot 1
49 500 PLNŁUKASZ BĄKMielno, PL · lot 2
49 900 PLNŁUKASZ BĄKMielno, PL · lot 3
47 700 PLNŁUKASZ BĄKMielno, PL · lot 4
48 700 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00095126 z dnia 2025-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana źródła ciepła w budynkach Nadleśnictwa Przedborów” – przetarg drugi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO PRZEDBORÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250517560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 49
1.5.2.) Miejscowość: Przedborów
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedborow@poznan.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przedborow.poznan.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-768e0804-ec31-43d6-86cc-3116aced00831.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wymiana źródła ciepła w budynkach Nadleśnictwa Przedborów” – przetarg drugi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-768e0804-ec31-43d6-86cc-3116aced0083
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00095126
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00286308/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wymiana źródła ciepła w budynkach Nadleśnictwa Przedborów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457279
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 259297,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane dla zadania: „Wymiana źródła ciepła w budynkach Nadleśnictwa Przedborów”. Przedsięwzięcie obejmuje wymianę istniejących kotłów grzewczych na kotły grzewcze na zgazowane drewno. Zakres prac obejmuje adaptację technologiczną kotłowni, rozmieszczenie urządzeń, armatury zabezpieczającej, automatyki sterującej pracą kotła oraz roboty montażowe, antykorozyjne, izolację termiczną, instalację odprowadzenia spalin i roboty ogólnobudowlane, wymianę źródła ciepła na kocioł klasy 5 wraz z przebudową wewnętrznej instalacji c.o. w niezbędnym zakresie oraz dostosowanie pomieszczenia i pozostałych instalacji do nowego kotła.Przedmiotem zamówienia został podzielony na części:
• Część I – Wymiana źródła ciepła w budynku leśniczówki Koziołek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 52033,51 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane dla zadania: „Wymiana źródła ciepła w budynkach Nadleśnictwa Przedborów”. Przedsięwzięcie obejmuje wymianę istniejących kotłów grzewczych na kotły grzewcze na zgazowane drewno. Zakres prac obejmuje adaptację technologiczną kotłowni, rozmieszczenie urządzeń, armatury zabezpieczającej, automatyki sterującej pracą kotła oraz roboty montażowe, antykorozyjne, izolację termiczną, instalację odprowadzenia spalin i roboty ogólnobudowlane, wymianę źródła ciepła na kocioł klasy 5 wraz z przebudową wewnętrznej instalacji c.o. w niezbędnym zakresie oraz dostosowanie pomieszczenia i pozostałych instalacji do nowego kotła.Przedmiotem zamówienia został podzielony na części:
• Część II – Wymiana źródła ciepła w budynku leśniczówki Ryś.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 53050,76 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane dla zadania: „Wymiana źródła ciepła w budynkach Nadleśnictwa Przedborów”. Przedsięwzięcie obejmuje wymianę istniejących kotłów grzewczych na kotły grzewcze na zgazowane drewno. Zakres prac obejmuje adaptację technologiczną kotłowni, rozmieszczenie urządzeń, armatury zabezpieczającej, automatyki sterującej pracą kotła oraz roboty montażowe, antykorozyjne, izolację termiczną, instalację odprowadzenia spalin i roboty ogólnobudowlane, wymianę źródła ciepła na kocioł klasy 5 wraz z przebudową wewnętrznej instalacji c.o. w niezbędnym zakresie oraz dostosowanie pomieszczenia i pozostałych instalacji do nowego kotła.Przedmiotem zamówienia został podzielony na części:
• Część III – Wymiana źródła ciepła w budynku leśniczówki Węglewice.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 48820,55 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane dla zadania: „Wymiana źródła ciepła w budynkach Nadleśnictwa Przedborów”. Przedsięwzięcie obejmuje wymianę istniejących kotłów grzewczych na kotły grzewcze na zgazowane drewno. Zakres prac obejmuje adaptację technologiczną kotłowni, rozmieszczenie urządzeń, armatury zabezpieczającej, automatyki sterującej pracą kotła oraz roboty montażowe, antykorozyjne, izolację termiczną, instalację odprowadzenia spalin i roboty ogólnobudowlane, wymianę źródła ciepła na kocioł klasy 5 wraz z przebudową wewnętrznej instalacji c.o. w niezbędnym zakresie oraz dostosowanie pomieszczenia i pozostałych instalacji do nowego kotła.Przedmiotem zamówienia został podzielony na części:
• Część IV – Wymiana źródła ciepła w budynku leśniczówki Zmyślona Ligocka.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 47257,21 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane dla zadania: „Wymiana źródła ciepła w budynkach Nadleśnictwa Przedborów”. Przedsięwzięcie obejmuje wymianę istniejących kotłów grzewczych na kotły grzewcze na zgazowane drewno. Zakres prac obejmuje adaptację technologiczną kotłowni, rozmieszczenie urządzeń, armatury zabezpieczającej, automatyki sterującej pracą kotła oraz roboty montażowe, antykorozyjne, izolację termiczną, instalację odprowadzenia spalin i roboty ogólnobudowlane, wymianę źródła ciepła na kocioł klasy 5 wraz z przebudową wewnętrznej instalacji c.o. w niezbędnym zakresie oraz dostosowanie pomieszczenia i pozostałych instalacji do nowego kotła.Przedmiotem zamówienia został podzielony na części:
• Część V – Wymiana źródła ciepła w budynku gajówki Plęsy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 58135,16 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58850 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Systemy i Instalacje Budowlane Łukasz Bąk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4990683418
7.3.4) Miejscowość: Mielno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65850 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Systemy i Instalacje Budowlane Łukasz Bąk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4990683418
7.3.4) Miejscowość: Mielno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59850 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49900 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Systemy i Instalacje Budowlane Łukasz Bąk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4990683418
7.3.4) Miejscowość: Mielno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49900 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47700 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57600 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47700 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Systemy i Instalacje Budowlane Łukasz Bąk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4990683418
7.3.4) Miejscowość: Mielno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47700 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48700 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64950 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48700 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Systemy i Instalacje Budowlane Łukasz Bąk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4990683418
7.3.4) Miejscowość: mielno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48700 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2025-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |