Przebudowa drogi gminnej położonej na działce nr ew. 352 na odcinku dł. 0,995 km w m. Spławy
Gmina Józefów nad Wisłą
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00391944
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00391944/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-12 11:54
- Lokalizacja
- Józefów nad Wisłą, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62965cb9-328e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7171801294
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00391944 z dnia 2023-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej położonej na działce nr ew. 352 na odcinku dł. 0,995 km w m. Spławy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów nad Wisłą
1.3.) Oddział zamawiającego: Józefów nad Wisłą
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Opolska 33F
1.5.2.) Miejscowość: Józefów nad Wisłą
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-340
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminajozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminajozefow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajozefow.ezamawiajacy.pl/pn/gminajozefow/demand/122752/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej położonej na działce nr ew. 352 na odcinku dł. 0,995 km w m. Spławy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62965cb9-328e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00391944
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025626/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce nr ew. 352 w m. Spławy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00342229
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.271.10.2023.KP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi gminnej w m. Spławy, gm. Józefów nad Wisłą położonej głównie na działce nr ew. 352 oraz działkach nr ew. 657, 815, 10. Długość drogi planowanej do przebudowy wynosi 0,995 km. Całość inwestycji w ramach przebudowy zrealizowana zostanie bez zmian przebiegu po istniejącym śladzie drogi gruntowej ulepszonej mieszaniną kruszyw kamiennych. Korekta wybranych łuków poziomych. Istniejąca nawierzchnia nienormatywna – zmiennej szer. 2,80-3,10m – do reprofilacji wraz z zagęszczeniem celem uzyskania jednolitej szerokości. Nawierzchnia drogi zdeformowana, lokalne wyboje, zastoiska wody po opadach deszczu. Droga stanowi głównie dojazd do sadów, pól uprawnych a także do kompleksu leśnego.
Km 0+000,00 przyjęto jako roboczy na krawędzi jezdni drogi powiatowej nr 2637L – działka nr ew. 10.
Km 0+995,00 przyjęto przed wjazdem do lasu – na wysokości działek nr ew. 618 – 429.
4.2. Zakres robót obejmuje:
a) roboty przygotowawcze, karczowanie krzaków, pomiary liniowe na istniejącej drodze gminnej w tym odtworzenie trasy drogi w terenie równinnym po istniejącym śladzie,
b) wyrównanie dolnej warstwy podbudowy w technologii kruszyw kamiennych łamanych 0-31,5mm stabilizowanych mechanicznie (gr. min. 10cm, szer. 3,50m) po uprzednim profilowaniu wraz z zagęszczeniem istn. podłoża na szer. 4,00m),
c) górna w-wa podbudowy w technologii kruszyw kamiennych łamanych 0-31,5mm stabilizowanych mechanicznie (gr. min. 5cm, szer. 3,00m),
d) roboty porządkowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173903,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173903,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 173903,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ERGO-TECH W.P.I-H Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 715 020 17 49
7.3.3) Ulica: Kościuszki 50
7.3.4) Miejscowość: Kraśnik
7.3.5) Kod pocztowy: 23-200
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 173903,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający informuje, iż zamówienie jest dofinansowane jest ze Skarbu Państwa PGLLP Nadleśnictwo Kraśnik oraz środków celowych budżetu Województwa Lubelskiegow ramach budowy lub modernizacji (przebudowy) dróg dojazdowych do gruntów rolnych
| 2023-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |