Przebudowa boiska Centrum Kultury i Sportu w Czosnowie.
Gmina Czosnów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00392235
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00392235/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-12 12:50
- Lokalizacja
- Czosnów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d56dc130-433d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5311664650
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00392235 z dnia 2023-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boiska Centrum Kultury i Sportu w Czosnowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czosnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270413
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gminna 6
1.5.2.) Miejscowość: Czosnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-152
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czosnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czosnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czosnow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boiska Centrum Kultury i Sportu w Czosnowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d56dc130-433d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00392235
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00037914/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa boiska Centrum Kultury i Sportu w Czosnowie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00368495
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.16.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejącego boiska do piłki nożnej przy Centrum Kultury i Sportu (CKIS) w
Czosnowie na działkach nr ew.55/2; 56/2; 57/5; 62/6, 58 obręb 0011, jedn. ew. 141402_2 Czosnów.
Boisko, którego rozbudowa jest przedmiotem zamówienia, wraz z trybuną i parkingiem stanowią część budowanego
kompleksu Centrum Kultury i Sportu w Czosnowie.
W ramach przeprowadzonych już prac budowlanych, wykonane zostało boisko do piłki nożnej, kryta trybuna, budka spikera
oraz parking wraz rowem melioracyjnym.
Wykonane boisko ma wymiary 52,90 x 80 m (pole gry 48x72 m).
Projektuje się rozbudowę boiska, poprzez powiększenie jego w kierunku wschodnim i północnym, tak by spełniało
wymagania dla gier w A klasie wg. PZPN ( o polu gry 90x55 m) ze strefą 5m za bramkami i 3 m po bokach boiska. Od strony
trybuny nawierzchnia z trawy sztucznej ma szerokość 2,20m i 2 m chodnika z kostki brukowej do obsługi trybuny. Przy
wschodnim boku boiska w odległości 2,10 m od linii bocznej boiska znajdują się schody a w odległości 2,20 m filary budki
spikera. Ponieważ znajdują się one w pasie 3m to zostaną one zabezpieczone okładziną z poliuretanu gr. min. 50mm w
celu zabezpieczenia zawodników.
Od północy boiska zamontowany zostanie piłkochwyt o wysokości 8m.
Zlikwidowane zostanie oświetlenie boiska od wschodu i północy, w miejsce którego zaprojektowane zostało oświetlenie
boiska składające się z 6, 18 metrowych masztów oświetleniowych. Dodatkowo zaprojektowano montaż 4 słupów
oświetleniowych wzdłuż północnego krańca boiska. Słupy te i oprawy pochodzić będą z demontażu.
Rozbudowana zostanie również instalacja drenażowa pod boiskiem.
Zaprojektowane w projekcie pierwotnym obiekty: boisko wielofunkcyjne, skocznia do skoków w dal, bieżnia 110m, rzutnia do
rzutu kulą, nie zostaną wykonane.
W ramach niniejszego opracowania nie projektuje się obiektów kubaturowych, oraz zmian w parkingu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najniższa cena oferty w postepowaniu została złożona na kwotę 1 917 053,40 zł brutto, Zamawiający na realizacje przedmiotowego zadania posiada w budżecie kwotę 1 500 000,00 zł brutto. Wobec tego, że najniższa oferta złożona w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę przeznaczoną na realizację, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp| 2023-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |