Remont dróg gminnych nr 107420E, 107435E, 107436E, 107447E w Opocznie
GMINA OPOCZNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00393068
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00393068/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-12 16:08
- Lokalizacja
- Opoczno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a902bfb-3829-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7681717575
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00393068 z dnia 2023-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych nr 107420E, 107435E, 107436E, 107447E w Opocznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OPOCZNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Staromiejska 6
1.5.2.) Miejscowość: Opoczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44/ 78 60 137
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia21@um.opoczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.opoczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a902bfb-3829-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych nr 107420E, 107435E, 107436E, 107447E w Opocznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a902bfb-3829-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00393068
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019357/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Remont dróg gminnych nr 107420E, 107435E, 107436E, 107447E w Opocznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00351636
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.26.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Remont dróg gminnych
nr 107420E, 107435E, 107436E, 107447E w Opocznie”
5.2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontu dróg gminnych, t.j.:
1) drogi gminnej nr 107420E ul. Stefana Starzyńskiego w Opocznie obejmującej
w szczególności:
a) wykonanie robót przygotowawczych,
b) wykonanie robót ziemnych - podbudowy,
c) wykonanie nawierzchni,
d) wykonanie elementów ulic,
e) wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu.
2) drogi gminnej nr 107435E ul. Tuwima w Opocznie obejmującej w szczególności:
a) wykonanie robót przygotowawczych,
b) wykonanie robót ziemnych - podbudowy,
c) wykonanie nawierzchni,
d) wykonanie elementów ulic,
e) wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu.
3) drogi gminnej nr 107436E ul. Jana Matejki w Opocznie obejmującej w szczególności:
a) wykonanie robót przygotowawczych,
b) wykonanie robót ziemnych - podbudowy,
c) wykonanie nawierzchni,
d) wykonanie elementów ulic,
e) wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu.
4) drogi gminnej nr 107447E ul. Henryka Sienkiewicza w Opocznie obejmującej
w szczególności:
a) wykonanie robót przygotowawczych,
b) wykonanie robót ziemnych - podbudowy,
c) wykonanie nawierzchni,
d) wykonanie elementów ulic,
e) wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
5.2.1. Wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1013352,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1336332,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1013352,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROMED Rospędek, Więckowski, Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7681104051
7.3.3) Ulica: ul. Leśna 11
7.3.4) Miejscowość: Opoczno
7.3.5) Kod pocztowy: 26-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1013352,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |