Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz boiska do piłki siatkowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Opolu
MIASTO OPOLE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00393227
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00393227/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-13 08:00
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9135255-26f6-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7543009977
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00393227 z dnia 2023-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz boiska do piłki siatkowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Opolu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OPOLE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 53141266800000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1A
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-015
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@um.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz boiska do piłki siatkowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Opolu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9135255-26f6-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00393227
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025384/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz boiska do piłki siatkowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Opolu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00317869
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.042.3.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planowana inwestycja polega na przebudowie zespołu boisk sportowych na terenie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu.
Jej zakres obejmuje:
- przebudowę istniejącego boiska sportowego o nawierzchni asfaltowej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni
poliuretanowej i wymiarach 22x41m,
- przebudowę istniejącego boiska do plażowej piłki siatkowej na boisko do piłki siatkowej o nawierzchni poliuretanowej i
wymiarach 13x23m,
- wyposażenie boisk w instalację oświetleniową w technologii LED,
- instalację monitoringu wizyjnego (4 kamery na słupach oświetleniowych),
- budowę instalacji odwadniającej boiska (drenaż wgłębny, grzebieniowy),
- montaż piłkochwytów z siatki syntetycznej o wys. 5m wraz z bramą techniczną i furtką,
- przebudowę istniejącego ogrodzenia terenu na systemowe panelowe wraz z 2 furtkami,
- remont murku oraz wykonanie schodów terenowych i barierki zabezpieczającej przy strefie streetworkout,
- utwardzenie terenu z kostki brukowej (w obrębie wjazdu na teren szkoły),
- montaż wiaty śmietnikowej o wymiarach 3x4m,
- montaż obiektów małej architektury – ławki, kosze na śmieci,
- nasadzenia roślinności.
Termin realizacji do 100 dni od daty zawarcia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928200-0 - Ogrodzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
31527260-6 - Systemy oświetleniowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Na podstawie art. 255 pkt 7 Prawa Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu wybrany wykonawca złożył informację, że rezygnuje z realizacji zadania, co dla Zamawiającego jest równoznaczne z uchyleniem się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Mając na uwadze powyższe Zamawiający podjął decyzję unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
| 2023-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |