15/TP/I/23 SUKCESYWNE DOSTAWY MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU
Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00393262
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-13 08:08
- Lokalizacja
- Zabrze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6482700583
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
4 przyznane
INTER CONSULT MD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
44 000,19 PLNMEDITECH X-RAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKOMORNIKI, PL
20 158,2 PLNERBE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
100 095,48 PLNERBE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
100 095,48 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.