Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych i infrastruktury drogowej na drogach powiatowych na terenie powiatu myślenickiego
Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00393287
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00393287/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-13 08:17
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06f6481b-3840-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6811693856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00393287 z dnia 2023-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych i infrastruktury drogowej na drogach powiatowych na terenie powiatu myślenickiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351571742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Myślenice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-myslenice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-myslenice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-06f6481b-3840-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarząd Dróg Powiatowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych i infrastruktury drogowej na drogach powiatowych na terenie powiatu myślenickiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06f6481b-3840-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00393287
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045632/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remonty cząstkowe i remonty miejscowych uszkodzeń nawierzchni bit. dróg powiatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00352112
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.261.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 430694,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej dróg powiatowych na terenie powiatu myślenickiegoRodzaje robót wchodzące w zakres zamówienia:
- remont cząstkowy remonterem,
- skropienie nawierzchni emulsją asfaltową,
- uszczelnienie spękań i złączy technologicznych masą zalewową,
- remont cząstkowy z wycięciem nawierzchni, wyrównaniem podłoża, skropieniem, wykonaniem nawierzchni i uszczelnieniem złączy,
- wykonanie nakładki asfaltobetonowej z frezowaniem, oczyszczeniem i skropieniem nawierzchni oraz uszczelnieniem złączy,
- naprawa przełomów, polegająca na wycięciu krawędzi przełomu, wymianie i uzupełnieniu podbudowy, skropieniu i wykonaniu nawierzchni oraz uszczelnieniu złączy.
Przedmiotem zamówienia są roboty związane z miejscowymi remontami nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu myślenickiego.
Orientacyjny zakres robót zawarty jest w kosztorysie, który stanowi załącznik do SWZ.
Roboty będą realizowane na podstawie uzgodnień z Zamawiającym.
Ilości robót objęte kosztorysem są ilościami orientacyjnymi, przewidywanymi i mogą ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w ramach kwoty podanej w ofercie. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 80% wartości zamówienia.
Wykonanie robót odbywać się będzie wyłącznie na podstawie zleceń Zamawiającego. Zamawiający będzie zlecać wykonanie poszczególnych robót określając ich przedmiot, zakres, lokalizację oraz termin wykonania. Poszczególne roboty Zamawiający będzie przekazywał na bieżąco.
Poszczególne roboty zlecone przez ZDP należy wykonać i zgłosić do odbioru przez Zamawiającego w terminie, zgodnie ze zleceniem lub uzgodnieniem z inspektorem nadzoru.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 263235,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – Remont cząstkowy infrastruktury drogowej na drogach powiatowych na terenie powiatu myślenickiegoRodzaje robót wchodzące w zakres zamówienia:
- rozbiórka krawężników, obrzeży i nawierzchni chodnika wraz z utylizacją,
- remonty cząstkowe nawierzchni z kostki brukowej i granitowej, z rozbiórką kostki, uzupełnieniem podbudowy, ułożenie kostki nowej lub z rozbiórki,
- montaż krawężników i obrzeży,
- ułożenie ścieku przykrawężnikowego,
- drobne naprawy betonem,
- regulacja pionowa studzienek wodościekowych, włazów kanalizacyjnych,
- regulacja zasuw wodociągowych i hydrantów,
- wykonanie przykanalika,
- wymiana kratki na studzience wodościekowej, włazu kanalizacyjnego, pokryw studzienek rewizyjnych,
- konserwacja antykorozyjna barier.
Przedmiotem zamówienia są roboty związane z miejscowymi remontami infrastruktury drogowej w ciągach dróg powiatowych.
Orientacyjny zakres robót zawarty jest w kosztorysie, który stanowi załącznik do SWZ.
Roboty będą realizowane na podstawie uzgodnień z Zamawiającym.
Ilości robót objęte kosztorysem są ilościami orientacyjnymi, przewidywanymi i mogą ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w ramach kwoty podanej w ofercie. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 80% wartości każdej zamówienia.
Wykonanie robót odbywać się będzie wyłącznie na podstawie zleceń Zamawiającego. Zamawiający będzie zlecać wykonanie poszczególnych robót określając ich przedmiot, zakres, lokalizację oraz termin wykonania. Poszczególne roboty Zamawiający będzie przekazywał na bieżąco.
Poszczególne roboty zlecone przez ZDP należy wykonać i zgłosić do odbioru przez Zamawiającego w terminie, zgodnie ze zleceniem lub uzgodnieniem z inspektorem nadzoru.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 167459,60 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona w postępowaniu oferta została odrzucona
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona w postępowaniu oferta została odrzucona
| 2023-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |