Budowa nowych punktów oświetlenia drogowego
Gmina Szczytno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00393300
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00393300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-13 08:23
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e149f60f-1f1c-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7451811230
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00393300 z dnia 2023-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa nowych punktów oświetlenia drogowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szczytno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743261
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łomżyńska 3
1.5.2.) Miejscowość: Szczytno
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 623 25 80
1.5.8.) Numer faksu: 89 623 25 92
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugszczytno@ug.szczytno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.szczytno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7894421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa nowych punktów oświetlenia drogowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e149f60f-1f1c-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00393300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007003/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa nowych punktów oświetlenia drogowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00298891
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.PFZ.271.19.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 281982,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje budowę nowych punktów oświetlenia drogowego (12 szt.) :
• miejscowość Lipowiec - dz.nr 105 – oprawa - 1 szt., pomiar.
• miejscowość Lipowiec - dz. nr 780 – długość linii ASXs – 2 x 25 mm2– 51/53 mb., żerdź strunobetonowa wirowana - 1 szt., oprawa LED - 1 szt.
• miejscowość Gawrzyjałki - dz. nr 54/1, 54/2, 365 – długość linii ASXSn 2 x 25 mm2 – 174/181 mb., YAKY 4 x 25 mm2 - 64/90 mb., długość linii, żerdź strunobetonowa wirowana - 4 szt., oprawa - 4 szt.;
• miejscowość Lipowa Góra Wschodnia - dz. nr 111/2, 114/8, 116/2, 113/1, 113/19, 113/20, 113/26, 113/30, 113/43, – długość linii ASXSn 2 x 25 mm2 – 418,5/536 mb, YAKY 4 x 25 mm2 – 118/170 mb., żerdź strunobetonowa wirowana – 10 szt., oprawa LED - 10 szt.
• miejscowość Prusowy Borek - dz. nr 95/6 – długość linii ASXSn – 2 x 25 mm2 35/37 mb, długość linii YAKY 0,5/15 mb. żerdź strunobetonowa wirowana - 1 szt., oprawa LED - 1 szt.
• miejscowość Dębówko - dz. nr 14/2 – długość linii ASXSn 2 x 25 mm2 - 109/113 mb., żerdź strunobetonowa wirowana - 2 szt., oprawa - 2 szt.,
• miejscowość Szymany - dz. nr 360, 368, 400 - długość linii YAKY 4 x 25 mm2– 56/73 mb., długość linii ASXSn 2 x 25 mm2- 25/27 mb., żerdź strunobetonowa wirowana - 2 szt., oprawa LED - 2 szt.
• miejscowość Sędańsk - dz. nr 72 - długość linii ASXSn 2 x 25 mm2- 67/70 mb, YAKY 4 x 25 mm2- 2/19 mb., żerdź strunobetonowych wirowanych - 2 szt., opraw - LED, 2 szt, pomiar.
• miejscowość Szymany - dz. nr 189/13, 356/2, 358/1, - długość linii YAKY 4 x 25 mm2- 517/562, 7 szt. żerdzi strunobetonowych wirowanych, 7 szt. opraw LED, pomiar.
• miejscowość Korpele - dz.nr 59/6, 59/10, 61 - długość linii ASXSn 2 x 25 mm2 91/95 mb, 3 szt. żerdzi strunobetonowych wirowanych, 3 szt. opraw LED.
• miejscowość Lipowa Góra Wschodnia - dz. nr 131/14, 132/1 - długość linii YAKY 4 x 25 mm2 - 40/57 mb, żerdź strunobetonowa wirowana - 1 szt., oprawa LED - 1 szt.;
• miejscowość Szczycionek – dz. 83/8, 84/1 - długość linii ASXSnn 2 x mm2 – 151/157 mb, żerdź strunobetonowa wirowana - 3 szt., oprawa LED - 3 szt.;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w projektach techniczno - wykonawczych – projektach budowlanych. Zamówienie obejmuje również uruchomienie i regulację czasu świecenia według wskazań Zamawiającego po zamontowaniu urządzeń pomiarowych przez firmę Energa.
Parametry techniczno-użytkowe montowanych oprawy LED o mocy 35 W
- obudowa oprawy (korpus, pokrywa, uchwyt) wykonana ze stopu aluminium metodą wtrysku ciśnieniowego na gorąco,
- oprawa wyposażona w przeźroczystą szybę zabezpieczającą układ optyczny przed uszkodzeniem o odporności na uderzenia, szkło hartowane płaskie,
- stopień szczelności powinien wynosić IP66 dla całości oprawy,
- oprawa dwukomorowa (otwarcie komory osprzętu nie powoduje rozszczelnienia komory optycznej),
- opraw wykonane w kl. II ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym,
- uchwyt montażowy powinien umożliwić montaż oprawy na wysięgniku lub bezpośrednio na słupie z regulacją położenia -10 +10 stopni,
- całkowita rzeczywista sprawność oprawy powinna wynosić min. 150 lm/W,
- wartości wskaźnika udziału światła wysyłanego ku górze (ULOR) zgodne z Rozporządzeniem WE nr 245/2009, znak – CE,
- temperatura barwowa LED - 4000K, strumień świetlny 5609 Im,
- oprawy wyposażone w układy zasilające przystosowane do pracy AC 230V-50Hz z zasilaczem wyposażony w miękki rozruch tzw. soft start (w przedziale 5-10sek),
- prąd zasilający panel LED max – 700 mA z funkcją DALI,
- dostęp do wnętrza oprawy bez użycia narzędzi a wymiana układu zasilania i panelu LED na sieci również bez użycia narzędzi,
- deklarowana trwałość diod min.100 000 godzin,
- panel LED wyposażony w czujnik temperatury połączony z zasilaczem zabezpieczający przed przegrzaniem panelu,
- oprawy wyposażone w zabezpieczenie przed przepięciami do 10 kV, soft-start ograniczenie prądu rozruchowego,
- gwarancja na oprawy powinna wynosić min. 5 lat,
- redukcja mocy do 5 zakresów,
- ze względów eksploatacyjnych oprawy powinny mieć możliwość wymiany panelu LED i zasilacza na linii oświetleniowej bez użycia narzędzi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.W niniejszym postępowaniu wpłynęły dwie oferty, które podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2023-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |