Dostawa urządzeń chłodniczych i mrożących na potrzeby GPSK
Ginekologiczno - Położniczy Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00393764
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-13 10:15
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7811621484
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia chłodnicze i mrożące
Wykonawcy
8 przyznanych
BITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL
9471 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL
22 336,8 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL
13 480,8 PLNA-BIOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
8044,2 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL
7435,35 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL
13 480,8 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL
18 204 PLNBITBLUE FROST KRZYSZTOF I JUSTYNA CHOMIUK SPÓŁKA JAWNASuszec, PL
1599 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.