Remont posadzek w budynku kwarantanny (13B) w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie

GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00393858
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00393858/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-13 10:33
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64670792-10db-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5732745883
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ZENON SITKIEWICZCzęstochowa, PL · lot 0
244 524 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00393858 z dnia 2023-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont posadzek w budynku kwarantanny (13B) w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151399002

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Śląska 11/13

1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-217

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 37 97 628

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: iz@czestochowa.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czestochowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-64670792-10db-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont posadzek w budynku kwarantanny (13B) w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64670792-10db-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00393858

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022836/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.40 Remont posadzek w budynku kwarantanny ( 13B) w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00287422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.39.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje:
Pawilon 13b ( budynek kwarantanny zlokalizowany na terenie schroniska dla bezdomnych zwierząt w Częstochowie przy ul. Gilowej 44/46 na działce nr ewid. 22 obręb 271.
Zakres robót:
- wymiana posadzek w boksach oraz w ciągu komunikacyjnym;
- odwodnienie boksów oraz ciągów komunikacyjnych;
- wykonanie ogrzewania podłogowego wymiana istniejących grzejników elektrycznych w pom. gospodarczym;
- wymiana oświetlenia wewnętrznego pawilonu;
- wykonanie izolacji przeciwwodnej poziomej i pionowej w strefie przyziemia;
- wyburzenie ściany działowej między boksami i wykonanie nowych ścian działowych;
- wykonanie dwóch większych boksów dla spełnienia wymagań rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie schronisk.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282900 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244524 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Handel, Usługi Budowlane Z. Sitkiewicz" Zenon Sitkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 151503741

7.3.3) Ulica: grn. Władysława Sikorskiego 157

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-202

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244524 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2023-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane