Budowa wiat przystankowych w gminie Santok w ramach projektu Modernizacja infrastruktury komunikacji publicznej w Gminie Santok
Gmina Santok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00393876
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00393876/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-13 10:36
- Lokalizacja
- Santok, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08ffcb05-432b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5991012158
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00393876 z dnia 2023-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wiat przystankowych w gminie Santok w ramach projektu Modernizacja infrastruktury komunikacji publicznej w Gminie Santok
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Santok
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Santok - Urząd Gminy w Santoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966906
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gorzowska 59
1.5.2.) Miejscowość: Santok
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-431
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 95 7287510
1.5.8.) Numer faksu: 95 7287511
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@santok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.santok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/gminasantok1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wiat przystankowych w gminie Santok w ramach projektu Modernizacja infrastruktury komunikacji publicznej w Gminie Santok2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08ffcb05-432b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00393876
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00001163/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa wiat przystankowych w gminie Santok
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00367891
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.27.2023.BP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 203252,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.Budowa wiat przystankowych na terenie Gminy Santok.
2. W zakres przedmiotu zamówienia dotyczy rozebranie 8 sztuk istniejących wiat przystankowych i budowa 13 sztuk nowych wiat przystankowych na terenie gminy Santok w następujących lokalizacjach:
1) m.Ludzisławice dz. Nr ew. 379 – budowa 2 sztuk,
2) m.Ludzisławice dz. Nr ew. 396/1 – budowa 1 sztuki,
3) m.Lipki Wielkie, dz. Nr ew. 647/1 – budowa 1 sztuki,
4) m.Wawrów, dz. Nr ew. 9/4 – budowa 1 sztuki,
5) m. Gralewo, dz. Nr ew. 9; 275/2, 218 – rozebranie – 2 sztuk, budowa 2 sztuk,
6) m.Jastrzębnik, dz. Nr ew. 243/1, 243/2, 244/3, 244/4 – rozebranie – 1 sztuki, budowa – 1 sztuki,
7) m.Czechów, dz. Nr ew. 169/2 – rozebranie 1 sztuka, budowa – 1 sztuka,
8) m.Gralewo, dz. Nr ew. 700/3, 795/2 – rozebranie – 1 sztuka, budowa – 1 sztuka,
9) m.Płomykowo, dz. Nr ew. 36/4, 40 – rozebranie 1 sztuka, budowa – 1 sztuka,
10) m.Santok, dz. Nr ew. 575 – rozebranie 1 sztuka, budowa – 1 sztuka,
11) m.Wawrów, dz. Nr ew. 140/2 – rozebranie – 1 sztuka, budowa – 1 sztuka.
3. Zakres zamówienia dotyczy :
- rozebranie istniejących wiat,
- wykonanie fundamentów pod wiaty,
- dostawa wiat przystankowych,
- montaż wiat.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
44212321-5 - Wiaty autobusowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na zamówienie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398200 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389200 PLN
| 2023-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |