Remont wybranych pomieszczeń i korytarza w budynku nr 4 w kompleksie wojskowym przy ul. Mogilskiej 85 w Krakowie.
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00394044
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00394044/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-13 11:15
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-889cfce3-419b-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6750004695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00394044 z dnia 2023-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wybranych pomieszczeń i korytarza w budynku nr 4 w kompleksie wojskowym przy ul. Mogilskiej 85 w Krakowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350136843
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mogilska 85
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-901
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzikrakow.zam.publ@ron.mil
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzikrakow.wp.mil.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami na zlecenie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont wybranych pomieszczeń i korytarza w budynku nr 4 w kompleksie wojskowym przy ul. Mogilskiej 85 w Krakowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-889cfce3-419b-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00394044
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00146784/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont wybranych pomieszczeń i korytarza w budynku nr 4 w kompleksie wojskowym przy ul. Mogilskiej 85 w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00364780
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.
Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Wobec powyższego, Zamawiający zaprosił do negocjacji dotychczasowego wykonawcę robót budowlanych z zamówienia podstawowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 23/2023/ZP/STUN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego postępowania jest remont wybranych pomieszczeń i korytarza
w budynku nr 4 w kompleksie wojskowym przy ul. Mogilskiej 85 w Krakowie.
Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają:
- projekt umowy ( zał. nr 2),
- przedmiar robót (zał. nr 3),
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (zał. nr 4),
- dokumentacja projektowa ( zał. nr 5),
- inwentaryzacja ( zał. nr 6).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Profit s.c. R. Nowak, J. Wietecha, M. Wietecha
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Jerzy Wietecha "Profit", Robert Nowak "Profit", Marek Wietecha "Profit"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6782550030
7.3.3) Ulica: Śliwiaka
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-798
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 559994,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-07| 2023-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |