Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w zakresie dostosowania infrastruktury WMCO w celu zwiększenia możliwości udzielania świadczeń onkologicznych w sytuacjach kryzysowych
Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00394072
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00394072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-13 11:22
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f59059d4-3204-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7392954895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00394072 z dnia 2023-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w zakresie dostosowania infrastruktury WMCO w celu
zwiększenia możliwości udzielania świadczeń onkologicznych w sytuacjach kryzysowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510022366
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 37
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-228
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 895398076
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: konrad.piotrowski@poliklinika.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/poliklinika_olsztyn
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/poliklinika_olsztyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w zakresie dostosowania infrastruktury WMCO w celuzwiększenia możliwości udzielania świadczeń onkologicznych w sytuacjach kryzysowych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f59059d4-3204-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00394072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dostosowanie infrastruktury Warmińsko-Mazurskiego Centrum Onkologii w celu zwiększenia możliwości udzielania świadczeń onkologicznych w sytuacjach kryzysowych, POIS.11.03.00-00-0140/22-02.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00339973
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPZ-48/08/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z wykonaniem na jej podstawie robót budowlanych, w następującym zakresie:
1. Przebudowy części pomieszczeń wraz z pracami remontowymi w oddziałach:
A. Klinika Onkologii i Immunologii (II piętro) – budynek E, (dalej Klinika Onkologii i Immunoonkologii – b. E),
B. Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chorób Piersi (V piętro) – budynek F, (dalej Oddz. Chirurgii Ogólnej),
2. Przebudowy infrastruktury wewnętrznej budynków E i F w zakresie:
A. Niezbędnym dla obsługi oddziałów tj.: wymienionych w pkt. 1., tj:
a) przebudowy wewnętrznych linii zasilających (WLZ),
b) przebudowy wewnętrznych rurociągów zasilających oraz pionów instalacji gazów medycznych,
c) rozbudowy punktów dystrybucyjnych sieci LAN dla dodatkowej instalacji komputerowej,
B. Przebudowy pionów kanalizacji sanitarnej oraz przebudowy pionów wody zimnej i cieplej (z cyrkulacją), w budynku E i F w pełnym zakresie;
3. Przebudowy infrastruktury zewnętrznej w zakresie:
A. Modernizacji i rozbudowy źródeł zasilania gazów medycznych oraz wykonania sieci zewnętrznych zasilających wewnętrzne instalacje gazów medycznych,
B. Przebudowy rozdzielnic elektrycznych głównych niskiego napięcia budynku E i F.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
24111500-0 - Gazy medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postepowanie unieważniono z powodu braku ofert.| 2023-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |