(2) 2023 - Dostawa bonów towarowych dla świadczeniobiorców Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00394259
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-13 12:01
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6311331802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Talony
Wykonawcy
2 przyznane
PLUXEE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
110 015,79 PLNPLUXEE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
110 015,79 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.