Budowa placu zabaw w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie działek 78/4 i 78/5 z przeznaczeniem na ogród jordanowski – zad. 2013/15.
Gmina Łomianki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00394280
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00394280/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-13 12:05
- Lokalizacja
- Łomianki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b56d5534-35e8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 1181768394
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00394280 z dnia 2023-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie działek 78/4 i 78/5 z przeznaczeniem na ogród jordanowski – zad. 2013/15.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 115
1.5.2.) Miejscowość: Łomianki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2023
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lomianki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu zabaw w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie działek 78/4 i 78/5 z przeznaczeniem na ogród jordanowski – zad. 2013/15.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b56d5534-35e8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00394280
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00069839/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 2013/15 Zagospodarowanie działek 78/4 i 78/5 z przeznaczeniem na ogód jordanowski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00346066
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.30.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa placu zabaw w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie działek 78/4 i 78/5 z przeznaczeniem na ogród jordanowski – zad. 2013/15.
2. Szczegółowy sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych robót obejmujących przedmiot zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia, dokumentacji projektowej pn. Projekt budowy placu zabaw, małej architektury oraz urządzeń towarzyszących” Al. Chopina, 05-092 Łomianki, dz. ew. 78/5 obręb 0010 jed. ew. 143205_5 dla zadania pn. Budowa wiaty rekreacyjnej powierzchni 35 m², budynku gospodarczego 9,3 m² wraz z miejscem przewidzianym na budowę placu zabaw oraz niezbędne dojście oraz infrastrukturę techniczną na dz. ew. nr 78/5, obręb 0010 Łomianki Dolne – Zaświadczenie AB.6743.805.2021.JE oraz w „Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót”.
3. Przedmiar robót należy traktować jako dokument dodatkowy, nie służący do obliczania ceny oferty.
4. Roboty obejmują w szczególności:
1) Roboty przygotowawcze ogrodzenie terenu budowy, wygrodzenie stref niebezpiecznych oraz umieszczenie tablic ostrzegawczych,
2) Wykonanie prac związanych z wytyczeniem lokalizacji urządzeń oraz nawierzchni,
3) Organizacja, utrzymanie i likwidacja zaplecza oraz placu budowy wraz z zasilaniem
w energię elektryczną i doprowadzeniem wody,
4) Przygotowanie terenu – wykonanie pomiarów, zabezpieczenie drzew i krzewów, karczowanie krzewów, obsługa geodezyjna,
5) Prace ziemne: zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej, korytowanie, profilowanie
i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
6) Prace w zakresie budowy ciągu pieszego wraz z nawierzchnią z kostki betonowej 1,5 m plus obrzeża betonowe,
7) Prace w zakresie budowy ciągu pieszego na placu zabaw z nawierzchni typu Tartan oraz nawierzchni bezpiecznych pod urządzenia zabawowe Tartan i z piasku w obrzeżach elastycznych bezpiecznych gumowych,
8) Zamawiający wyłącza z przedmiaru robót budowę miejsc postojowych (Ekokrata), punkty 88-96.
9) Budowa oświetlenia solarnego,
10) Dostawa i montaż lamp oświetleniowych,
11) Dostawa i montaż obiektów małej architektury: kosze na śmieci, stojaki rowerowe, tablica z regulaminem (treść regulaminu i wygląd tablicy należy uzgodnić z Wydziałem Gospodarki Komunalnej),
12) Dostawa i montaż urządzeń zabawowych: karuzeli dla osób niepełnosprawnych, zestawu trzywiekowy ze ślizgawką, huśtawka wahadłowa bocianie gniazdo, karuzela, małpi gaj linarium, piaskownica z domkiem, huśtawki bujak sprężynowiec, tor przeszkód hopki,
13) Dostawa i montaż kompletnego ogrodzenia panelowego 3D, ocynkowanego malowanego proszkowo wys. 1,53 m wraz furtką o szer. min 1,00 m wyposażoną w klamkę i zamek na klucz.
14) Wykonanie nasadzeń roślin: krzewy – cis pospolity, drzew - jesion z sadzonek 1,80 – 2,00 m,
15) Prace pielęgnacyjno-sanitarne istniejących drzew i krzewów (wycinki krzewów, usunięcie karpin, zabiegi pielęgnacyjne),
16) Utrzymanie pielęgnacji posadzonej roślinności: wymiana uszkodzonych, suchych roślin, dosiew trawy, odchwaszczanie, nawożenie mineralne, podlewanie do końca 2024 r.,
17) Założenie trawnika na placu zabaw,
18) Renowacja trawników,
19) Uprzątnięcie terenu,
20) Wykonanie dokumentacji geodezyjnej powykonawczej, zgłoszenie do Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej,
21) Przygotowanie 2 szt. dokumentacji powykonawczej.
6. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Pozostałe oferty złożone przez Wykonawców przewyższają kwotę,którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |