Powierzchniowe utrwalenie emulsją asfaltową dróg gminnych na terenie Gminy Szelków

GMINA SZELKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00394295
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00394295/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-13 12:08
Lokalizacja
Stary Szelków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41003335-31ce-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7571416453
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogoweFundamentowanie dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BUDOMOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZaścianki, PL · lot 0
968 509,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00394295 z dnia 2023-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Powierzchniowe utrwalenie emulsją asfaltową dróg gminnych
na terenie Gminy Szelków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZELKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668373

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 39

1.5.2.) Miejscowość: Stary Szelków

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-220

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 297176001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@szelkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szelkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-41003335-31ce-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Powierzchniowe utrwalenie emulsją asfaltową dróg gminnych
na terenie Gminy Szelków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41003335-31ce-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00394295

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038380/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Powierzchniowe utrwalenie emulsją asfaltową dróg gminnych na terenie Gminy Szelków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00339531

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GGKŚZPI.271.13.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 818944,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Powierzchniowe utrwalenie emulsją asfaltową dróg gminnych na terenie Gminy Szelków”
Zadanie obejmuje powierzchniowe utrwalenie emulsją asfaltową niżej wymienionych dróg gminnych na terenie Gminy Szelków:
1) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Ciepielewo, dz. ew. nr 224/2, 224/1
Do wykonania w ramach przebudowy drogi przewidziano:
-roboty pomiarowe- wyznaczenie osi drogi wraz z inwentaryzacją powykonawczą,
-obustronne ścięcie poboczy na szerokości 1,00 metra,
-wzmocnienie istniejącej podbudowy kruszywem łamanym gr. 10 cm na szerokości
4,00 metrów,
-potrójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni żwirowej emulsją asfaltową i kruszywem sortowanym na szerokości 3,50 metra, na odcinku 1.130,00 m,
-regulacja urządzeń- 3 szt.

2) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Przeradowo, dz. ew. nr 300
Do wykonania w ramach przebudowy drogi przewidziano:
-roboty pomiarowe- wyznaczenie osi drogi wraz z inwentaryzacją powykonawczą,
-obustronne ścięcie poboczy na szerokości 1,00 metra,
-wzmocnienie istniejącej podbudowy kruszywem łamanym gr. 10 cm na szerokości
5,00 metrów,
-potrójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni żwirowej emulsją asfaltową i kruszywem sortowanym na szerokości 4,00 metra, na odcinku 910,00 m,
-regulacja urządzeń- 6 szt.

3) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Zakliczewo, dz. ew. nr 162, 329/1
Do wykonania w ramach przebudowy drogi przewidziano:
-roboty pomiarowe- wyznaczenie osi drogi wraz z inwentaryzacją powykonawczą,
-obustronne ścięcie poboczy na szerokości 1,00 metra,
-wzmocnienie istniejącej podbudowy kruszywem łamanym gr. 10 cm na szerokości
4,00 metrów,
-potrójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni żwirowej emulsją asfaltową i kruszywem sortowanym na szerokości 3,00 metrów, na odcinku 882,00 m.
Szczegółowy zakres zamówienia, zawierający zakres wszystkich robót do wykonania w ramach zamówienia, zawierają przedmiary robót załączone do SWZ.
Organizacja robót, właściwych zabezpieczeń na czas prowadzonych robót, obsługa geodezyjna (o ile będzie wymagana), dozór materiałów, urządzeń i sprzętu należy do obowiązków wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 968509,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1566112,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 968509,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOMOST Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661882065

7.3.3) Ulica: ul. Szosa Baranowicka 37

7.3.4) Miejscowość: Zaścianki, Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-521

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 968509,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-10-31
2023-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane