Dostawa drobnych sterylnych wyrobów medycznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00394585
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-13 12:59
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7781350016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
18 przyznanych
SONDA W. MAKOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNATarnowo Podgórne, PL
61 065,36 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
138 804,41 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
138 804,41 PLNANNA NIEBOJPoznań, PL
49 663,8 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
150 622,2 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
138 804,41 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
150 622,2 PLNMedicusTychy, PL
18 921,6 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
21 913,2 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 245,12 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
138 804,41 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 245,12 PLNNOWE TECHNOLOGIE MEDYCZNE J.K. J.T. M.K. SPÓŁKA CYWILNAGorzów Wielkopolski, PL
9711,36 PLNNOWE TECHNOLOGIE MEDYCZNE J.K. J.T. M.K. SPÓŁKA CYWILNAGorzów Wielkopolski, PL
20 908,8 PLNCIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
120 096 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
150 622,2 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
150 622,2 PLNTELEFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
14 040 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.