„Remont drogi gminnej nr 292916K w km od 0+000 do 0+500 w miejscowości Powroźnik, gmina Muszyna”
Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00394838
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00394838/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-13 13:45
- Lokalizacja
- Muszyna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89c655f4-3c24-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7343472601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00394838 z dnia 2023-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej nr 292916K w km od 0+000 do 0+500 w miejscowości Powroźnik, gmina Muszyna”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893061
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 31
1.5.2.) Miejscowość: Muszyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-370
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184714009
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muszyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muszyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont drogi gminnej nr 292916K w km od 0+000 do 0+500 w miejscowości Powroźnik, gmina Muszyna”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89c655f4-3c24-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00394838
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00056962/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont drogi gminnej nr 292916K w km od 0+000 do 0+500 w miejscowości Powroźnik, gmina Muszyna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00355790
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.271.24.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Ogólny opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Remont drogi gminnej nr 292916K w km od 0+000 do 0+500 w miejscowości Powroźnik, gmina Muszyna”.
2. Szczegółowy opis zamówienia:
- zamierzenie budowlane zlokalizowane jest: na dz. ew. nr 313, 365 obr. Powroźnik gm. Muszyna;
- frezowanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych;
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych;
- wykonanie odwodnienia;
- wykonanie pobocza;
3. Założenia:
1. Przedmiary robót zostały potraktowane przez Strony jako materiał pomocniczy do skosztorysowania prac związanych z realizacją przedmiotu umowy, zaś w złożonej ofercie Wykonawca uwzględnił wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu umowy.
2. Wykonawca zapewni prawidłowe wykonanie wszystkich prac związanych z realizacją przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją oraz z aktualnie obowiązującymi normami, prawem budowlanym wraz z aktami wykonawczymi i innymi obowiązującymi przepisami, a w szczególności Prawo Budowlane wraz z aktami wykonawczymi.
3. Wykonawca dostarczy komplet atestów, certyfikatów i deklaracji zgodności na wbudowane materiały i urządzenia.
4. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami, na podstawie opracowanej dokumentacji.
5. Za termin realizacji przedmiotu umowy uznaje się datę wskazaną w protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy, podpisanego przez Zamawiającego oraz Wykonawcę.
6. Zamawiający dopuszcza skrócenie terminu realizacji przedmiotu umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 356 015,47 brutto (słownie: trzysta pięćdziesiąt sześć tysięcy piętnaście złotych 47/100).Mając na uwadze powyższe oraz działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy „pzp” Zamawiający unieważnia postępowanie pn.: „Remont drogi gminnej nr 292916K w km od 0+000 do 0+500 w miejscowości Powroźnik, gmina Muszyna”.
| 2023-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |