Dostosowanie pomieszczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej MSPZOZ w Kobyłce dla potrzeb osób niepełnosprawnych w oparciu o standard ”Dostępność Plus dla Zdrowia”

Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kobyłce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00395080
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00395080/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-13 14:25
Lokalizacja
Kobyłka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed07b691-1349-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
1251134649
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00395080 z dnia 2023-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej MSPZOZ w Kobyłce dla potrzeb osób niepełnosprawnych w oparciu o standard ”Dostępność Plus dla Zdrowia”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kobyłce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017172050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żymirskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Kobyłka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-230

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: (22)786.22.44

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mspzoz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mspzoz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed07b691-1349-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie pomieszczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej MSPZOZ w Kobyłce dla potrzeb osób niepełnosprawnych w oparciu o standard ”Dostępność Plus dla Zdrowia”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed07b691-1349-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00395080

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00014764/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostosowanie pomieszczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej MSPZOZ w Kobyłce dla potrzeb osób niepełnosprawnych w oparciu o standard ”Dostępność Plus dla Zdrowia”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00275314

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Dostosowanie pomieszczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kobyłce dla potrzeb osób niepełnosprawnych w oparciu o standard ”Dostępność Plus dla Zdrowia”.
3.2. W skład przedmiotu umowy wchodzi wykonanie robót budowlano-instalacyjnych podzielonych na 4 zadania zgodnie z poniższą tabelą:

Lp ZADANIA WYODRĘBNIONE W PRZEDMIARACH I KOSZTORYSACH
1 P -_Kobyłka - budowlany
2 P – Kobyłka - elektryczny
3 P – Kobyłka – wentylacja i c.o.
4 P - Kobyłka_- wodno kanalizacyjny
3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ składające się z przedmiarów robót, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz Opisu robót remontowych do wykonania w wybranych pomieszczeniach Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kobyłce, Projektów wnętrz i Ekspertyzy technicznej wykonanej w celu dostosowania pomieszczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kobyłce dla potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach programu "DOSTĘPNOŚĆ PLUS dla zdrowia" - załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 3) ustawy Pzp
Uzasadnienie faktyczne: Zgodnie z art. 255 pkt 3) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Kwota na finansowanie zamówienia, którą Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed07b691-1349-11ee-a60c-9ec5599dddc1 przed otwarciem ofert wynosi: 554 050.99 zł
Oferta z najniższą ceną: 863 332,79 zł
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 863332,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 863332,79 PLN

2023-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane