Remont kompleksu pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0 AGH w Krakowie wraz z wykonaniem systemu wentylacji mechanicznej i klimatyzacji KC-zp.272-479/23
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00395405
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00395405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-14 06:41
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d1da968-3bfc-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00395405 z dnia 2023-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kompleksu pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0 AGH w Krakowie wraz z wykonaniem systemu wentylacji mechanicznej i klimatyzacji
KC-zp.272-479/23
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dzp.agh.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kompleksu pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0 AGH w Krakowie wraz z wykonaniem systemu wentylacji mechanicznej i klimatyzacjiKC-zp.272-479/23
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d1da968-3bfc-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00395405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00317183/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Remont kompleksu pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0 AGH w Krakowie wraz z wykonaniem systemu wentylacji mechanicznej i klimatyzacji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00353765
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KC-zp.272-479/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Remont kompleksu pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0 AGH w Krakowie wraz z wykonaniem systemu wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, z uwzględnieniem podziału na:
• Zadanie I : Remont kompleksu pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0;
• Zadanie II : Wykonanie systemu wentylacji mechanicznej i klimatyzacji pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0; .
Opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie I : zakres prac obejmuje m.in.:
wykonanie prac rozbiórkowych i demontażowych;
wykonanie robót murowych wraz z miejscowym wzmocnieniem nadproży;
wykonanie warstw posadzkowych wraz z częściową wymianą zasypu ślepego pułapu;
wykonanie zabudowy ścianek działowych według nowoprojektowanego układu funkcjonalnego;
wykonanie częściowe sufitów podwieszanych (w zakresie umożliwiającym montaż osprzętu inst. wentylacji);
remont obudowy istniejącego komina wentylacyjnego pom. socjalnych;
remont instalacji sanitarnych: c.o. i wod.- kan.;
wykonanie okablowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych;
Zadanie II : zakres prac obejmuje m.in.:
wykonanie systemu wentylacji mechanicznej wraz z osprzętem i ułożeniem kanałów wentylacyjnych;
ułożenie tras rurociągów dla instalacji klimatyzacji;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
39290000-1 - Wyposażenie różne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 ust 3 – Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą cena przewyższa jaka zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający na sfinansowanie postepowania przeznaczył 807 000 zł, natomiast oferta najkorzystniejsza opiewa na kwotę 873 300 zł.
| 2023-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |