Remont drogi powiatowej nr 3521L od km 0+624 do km 1+275 ul. 29 Listopada w Tomaszowie Lubelskim

Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00395477
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00395477/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-14 08:05
Lokalizacja
Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c460bfe-3c1b-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
9211658422
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00395477 z dnia 2023-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 3521L od
km 0+624 do km 1+275 ul. 29 Listopada w Tomaszowie Lubelskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371637

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwowska 54

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdptomaszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdptomaszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiattomaszowski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna Powiatu Tomaszowskiego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 3521L od
km 0+624 do km 1+275 ul. 29 Listopada w Tomaszowie Lubelskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c460bfe-3c1b-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00395477

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044174/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont drogi powiatowej nr 3521L od km 0+624 do km 1+275 ul. 29 Listopada w Tomaszowie Lubelskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00354797

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.3721.10.2023.AZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn.:
„Remont drogi powiatowej nr 3521L od km 0+624 do km 1+275 ul. 29Listopada w Tomaszowie Lubelskim”.
Zakres robót obejmuje remont drogi powiatowej nr 3521L od km 0+624 do km 1+275 ul. 29Listopada w Tomaszowie Lubelskim, o długości 651 m.
Zakres prac obejmuje:
- Roboty przygotowawcze,
- Remont nawierzchni bitumicznej,
- Remont zjazdów i poboczy
- Remont chodników i stref oczekiwania pieszych
- Oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.
- Działania informacje - wykonanie tablicy informacyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego
w trybie podstawowym pn.: „Remont drogi powiatowej nr 3521L od km 0+624 do km 1+275 ul. 29 Listopada w Tomaszowie Lubelskim ".

Zgodnie z art. 255 pkt 7) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

W wyżej wymienionym postępowaniu w dniu 11 września 2023r. dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty, gdzie wybrano wykonawcę Zakład Budowlano-Transportowy „DROGMOST” Spółka z o.o. Mokre 24D, 22-400 Zamość NIP 922-306-54-90, REGON 386409626. Wykonawca pismem z dnia 12 września 2023r. uchylił się od podpisania umowy i nie wniósł należytego zabezpieczenia.
Z uwagi na to, iż w niniejszym postępowaniu wpłynęła jedna oferta, Zamawiający nie może skorzystać z uprawnienia zawartego w art. 263 ustawy Pzp i dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych
w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę.
W związku z powyższym postępowanie jest unieważnione.
2023-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane