Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łagoszów Wielki – droga o nawierzchni tłuczniowej.
GMINA RADWANICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00395577
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00395577/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-14 08:40
- Lokalizacja
- Radwanice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ee34165-3845-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6922256490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00395577 z dnia 2023-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łagoszów Wielki – droga o nawierzchni tłuczniowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADWANICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 17
1.5.2.) Miejscowość: Radwanice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-160
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radwanice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radwanice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/radwanice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łagoszów Wielki – droga o nawierzchni tłuczniowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ee34165-3845-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00395577
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00003127/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Łagoszów Wielki i Kłębanowice.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00352098
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: InII.271.38.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi gminnej zlokalizowanej na dz. nr 497/1, 497/2 oraz 485/1 w obrębie Łagoszów Wielki, jednostka ewidencyjna Radwanice o łącznej długości 1.593 m. Droga o szer. 4,00 m i nawierzchni z mieszanki kruszyw granitowych niezwiązanych, zagęszczonych mechanicznie wraz z warstwą klinującą grysu granitowego oraz przebudową obustronnych poboczy gruntowych
o szer. 0,50 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert zamawiający umieścił, na stronie prowadzonego postępowania, informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę w wysokości 600 000,00 zł. Tym samym oferta z najniższą ceną wynoszącą 749 289,83 zł przewyższa kwotę 600 000,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
| 2023-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |