„Wykonanie remontu dróg gminnych poprzez powierzchniowe utrwalenie nawierzchni grysami i emulsją w msc. Kajetanówka, Dereźnia Solska, Podlesie ”

Gmina Biłgoraj

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00395690
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00395690/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-14 09:16
Lokalizacja
Biłgoraj, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-507044a3-457c-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
9182029131
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogoweRoboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00395690 z dnia 2023-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie remontu dróg gminnych poprzez powierzchniowe utrwalenie nawierzchni grysami i emulsją w msc. Kajetanówka, Dereźnia Solska, Podlesie ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biłgoraj

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369037

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 88

1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminabilgoraj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugbilgoraj.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminabilgoraj.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie remontu dróg gminnych poprzez powierzchniowe utrwalenie nawierzchni grysami i emulsją w msc. Kajetanówka, Dereźnia Solska, Podlesie ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-507044a3-457c-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00395690

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00055252/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Wykonanie remontu dróg gminnych poprzez powierzchniowe utrwalenie nawierzchni grysami i emulsją w msc. Kajetanówka, Dereźnia Solska, Podlesie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00370313

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Wykonanie remontu dróg gminnych poprzez powierzchniowe utrwalenie nawierzchni grysami i emulsją w msc. Kajetanówka, Dereźnia Solska, Podlesie”.
2. Zakres robót obejmuje:
• Mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni
w gruncie kat. I-IV
• Wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym sortowanym z zagęszczeniem mechanicznym – średnia grubość warstwy po zagęszczeniu do 4 cm
• Powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową i grysem kamiennym frakcji 12-16
• Powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową i grysem kamiennym frakcji 8-11
• Powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową i grysem kamiennym frakcji 2-8
Roboty należy wykonać w następujących miejscowościach:
• Dereźnia Solska dz. nr 1531
• Podlesie (obręb Dereźnia Solska) dz. nr 1121/18
• Podlesie (obręb Dereźnia Solska) dz. nr 1507 i 1509
• Kajetanówka dz. nr 490 i 610/2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć te kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postępowaniu wpłynęła 1 oferta:
Oferta nr 1 złożona przez Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe ul. Gęsia 27/6, 20-719 Lublin - kwota brutto 582 666,99 zł

Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę jaka zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 303 525,38 zł brutto

Po dokonanej analizie możliwości finansowych jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
2023-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane