„Umowa ramowa obejmująca wykonanie robót budowlanych w 500 zwolnionych komunalnych lokalach mieszkalnych położonych w Poznaniu”.
ZARZĄD KOMUNALNYCH ZASOBÓW LOKALOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00395708
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00395708/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-14 09:23
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-360f67b7-dcf9-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 2090002942
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00395708 z dnia 2023-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Umowa ramowa obejmująca wykonanie robót budowlanych w 500 zwolnionych komunalnych lokalach mieszkalnych położonych w Poznaniu”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD KOMUNALNYCH ZASOBÓW LOKALOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302538131
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Matejki 57
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-770
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 614158800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zkzl.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zkzl_poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Umowa ramowa obejmująca wykonanie robót budowlanych w 500 zwolnionych komunalnych lokalach mieszkalnych położonych w Poznaniu”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-360f67b7-dcf9-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00395708
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179072
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.201.18.2023
4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 12500000,00
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Zawarcie Umowy ramowej obejmującej wykonanie robót budowlanych w 500 zwolnionych komunalnych lokalach mieszkalnych położonych w Poznaniu. Celem zawarcia Umowy ramowej jest określenie warunków udzielenia i realizacji zamówień cząstkowych (wykonawczych do Umowy ramowej) dotyczących wykonania robót budowlanych w 500 zwolnionych komunalnych lokalach mieszkalnych o powierzchni od ok. 20 m2 do 150 m2 położonych
w Poznaniu, obejmujących w szczególności:
1) roboty ogólnobudowlane,
2) roboty związane z montażem stolarki okiennej i drzwiowej,
3) roboty instalacyjne elektryczne, wykonanie pomiarów elektrycznych wraz ze sporządzeniem protokołu,
4) roboty instalacyjne wod.-kan. i c.o., wykonanie próby szczelności instalacji wod.-kan. i c.o.
5) roboty instalacyjne gazowe, wykonanie próby szczelności instalacji gazowej wraz ze sporządzeniem protokołu,
6) wykonanie podłączeń kominowych i kominów, sprawdzenie prawidłowości podłączeń do przewodów kominowych wraz z opinią kominiarską,
7) wykonanie wszelkich dokumentacji projektowych, technicznych i innych, niezbędnych do prawidłowego wykonania robót, w tym pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót, co do których dokumentacja projektowa lub techniczna będzie sporządzona,
8) uzyskanie wszelkich decyzji, pozwoleń, uzgodnień, niezbędnych do prawidłowego wykonania robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 18
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 18
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWY TĘCZA NAWROCKI KRZYSZTOF
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7842170143
7.3.3) Ulica: Modliszewko 34/12
7.3.4) Miejscowość: Gniezno
7.3.5) Kod pocztowy: 62-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13631250,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWY TĘCZA NAWROCKI KRZYSZTOFModliszewko 34/12, 62-200 Gniezno, NIP: 7842170143, Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 03.07.2023r. Mikro przedsiębiorca
2. Nazwa: KMP instal - projekt Mateusz Kozak Kaleje, ul. Grobelka 12, 63-100 Śrem NIP: 7851763747 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 05.07.2023r. Mikro przedsiębiorca
3. Nazwa: WIZEX Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wiesław Zwierzchowski ul. Gnieźnieńska 73, 61-015 Poznań NIP: 7790036377 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 28.06.2023r. Mikro przedsiębiorca
4. Nazwa: MARBUD FIRMA WIELOBRANŻOWA Klaudia Kanikowska ul. Fabryczna 30/16, 61-512 Poznań NIP: 7822212648 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 30.06.2023r. Mikro przedsiębiorca
5. Nazwa: BUDMAN Krzysztof Jankowski ul. Dębowa 13, 64-600 Rożnowo NIP: 7871452571 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 05.07.2023r. Mikro przedsiębiorca
6. Nazwa: Firma Handlowo Usługowa Adam Graf os. Przyjaźni 13s, 61-686 Poznań NIP: 7811722682 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 29.06.2023r. Mikro przedsiębiorca
7. Nazwa: Spółdzielnia Rzemieślnicza Zdunów Usług Budowlanych i Produkcji Różnej w Poznaniu ul. Słowiańska 53C, 61-664 Poznań NIP: 7770002599 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 29.06.2023r. Mikro przedsiębiorca
8. Nazwa: Budrom PAWEŁ SIWECKI ul. Gen. St. Maczka 16/8, 60-651 Poznań NIP: 7811710101 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 29.06.2023r. Mikro przedsiębiorca
9. Nazwa: Zakład Ogólnobudowlany Andrzej Zakrzewski-w spadku ul. Jarochowskiego 6/8, 60-235 Poznań NIP: 7790006784 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 28.06.2023r. Mikro przedsiębiorca
10. Nazwa: AK-BUD KURANT SPÓŁKA JAWNA ul. Czechosłowacka 103/1, 61-425 Poznań NIP: 7790001663 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: TAK Data zawarcia umowy: 30.06.2023r. Małe przedsiębiorstwo
11. Nazwa: Maxbud Piotr Pawlak os. Zalesie 2C, 62-090 Mrowino NIP: 9721101523 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: TAK Data zawarcia umowy: 30.06.2023r. Mikro przedsiębiorca
12. Nazwa: FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA RAFEX RAFAŁ BEGIER ul. Polna 6, 62-028 Koziegłowy NIP: 7811358911 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 30.06.2023r. Mikro przedsiębiorca
13. Nazwa: DALREM Adriana Dałek ul. Tęczowa 9 , 62-095 Murowana Goślina NIP: 7773156104 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: TAK Data zawarcia umowy: 03.07.2023r. Mikro przedsiębiorca
14. Nazwa: Z.U.T. „TECH-SERWIS” Ryszard Nowakowski ul. Przemysłowa 15/17 lok 8, 61-579 Poznań NIP: 7790026189 Województwo: wielkopolskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 29.06.2023r. Mikro przedsiębiorca
15. Nazwa: CONSTRUCTO SP. Z O.O. SP. K. Rogówko 6A, 87-162 Lubicz NIP: 8792697830 Województwo: kujawsko-pomorskie Kraj: Polska Podwykonawcy: NIE Data zawarcia umowy: 29.06.2023r. Małe przedsiębiorstwo
Wartość każdej umowy: 13 631 250,00 zł brutto Termin realizacji: 24 miesiące.
Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy.
| 2023-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |