Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli na terenie gminy Klimontów w roku szkolnym 2023/2024 oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem w roku szkolnym 2023/2024
Gmina Klimontów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00395730
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-14 09:29
- Lokalizacja
- Klimontów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8641729561
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
8 przyznanych
PRZEWÓZ OSÓB - GRZEGORZ POLIT,KLIMONTÓW, PL
47 880 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
55 584 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
38 188,8 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
55 756,8 PLNPRZEWÓZ OSÓB - GRZEGORZ POLIT,KLIMONTÓW, PL
45 240 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
30 844,8 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
20 196 PLNPRZEWÓZ OSÓB - GRZEGORZ POLIT,KLIMONTÓW, PL
33 120 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.